RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

ДП Категория Елит, Велико Търново на 17-19.05.2014
Goto page Previous  1, 2

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
poli

PostPosted: Mon May 19, 2014 8:04 am    Post subject: Reply with quote

Благодаря, Аная!
Елитът Жени с доста ниски оценки, тъжна работа. Катрин Тасева контузена ли е? Миналата седмица нали игра в Румъния? Кисе сега води ли се в националния?

Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Mon May 19, 2014 11:48 am    Post subject: Reply with quote

Да споделя видяното от мен в многобоя накратко.
Мария - аз съм много доволна от представянето и. Игра силно, стабилно и с хъс. Имайки предвид, че беше контузена и дълго не участва в състезания, аз мисля, че тя тепърва ще навлиза във върхова форма и дано само е здрава аз очаквам от нея добри резултати на международната сцена.
Неви - нестабилна игра. Обръча прекрасен до някъде и груба грешка на финала. Бухалките с 2 изтървавания. Тя беше много стабилна в началото на годината, когато другите не бяха подготвени и дано не е преминала върховата си форма. ДАно не е така!
САра - едно от малкото състезания в които не се разпиля на някои уред и когато играе така е радост да окото.
Радина - нежна и грацилна, много различна, доста стабилна и бъдещето е пред нея.
За мен са абсолятно равностойни тези момичета, като играта на Мария е по-категорична от опита който натрупа по многото състезания покрай Силвия, а защо не и съвместното трениране и лагери с нея. При нея има една зрялост.
Неприятното беше, че момичетата играха в различни потоци и това винаги дава отражение. Особено преди големи състезания като ЕП и СП аз мисля, че националките трябва да играят в един поток, да застанат една до друга, да е еднаква базата на съдийките, да се получи истинска конкуренция като се видят разликите в играта им. ТОва важи и за Девойките.
При жените в 1 поток играха Неви и Ради и всички останали националки - Мария, САра, ТАсева, ТАшева във 2 поток. И една забележка към организаторите или съдийското ръководство не знам - оценката на Неви на обръч беше изписана на таблото като 14,05 и стоя там 2 часа и цялата зала остана с това впечатление. При награждаването се оказа, че е 15,05. Не казвам, че е променяна оценката или тя е заслужила 14. Дори се изненадах, че толкова много са я отрязали да грешката. Просто е неприятен инцидент и за НЕви и за съперничките и, а имаше прекалено много време да се види и корегира на таблото.
Пре девойките - Катя само игра в 1 поток, а Боряна, Ерика и Ася във 2.
Мисля, че финалите говорят, защото когато играят една до друга резултатите са други и при жените и при девойките.

Ансамбъла изигра 2те си съчетания. Бухалките с 2 грешки, топки/ленти бяха стабилни.

Интересни са ми резултатите на референтното жури, защото миналата година на Елит имаше драстични разлики. КАтя беше 1 според независимите съдии, а 4 според клубните пристрастия. Момичетата отиват на Европейско и там никой няма да пита коя от кой клуб е.

Видях деца които са за 1 година във възрастта си и се правиха повече от успешно за което ги поздравявам.

ТОва са моите бегли коментари, които исках да споделя.

Желая на момичетата да са здрави и да имат късмет и успех в Минск и Баку!

Last edited by Veneta A on Mon May 19, 2014 6:03 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
poli

PostPosted: Mon May 19, 2014 3:05 pm    Post subject: Reply with quote

Благодаря за впечатленията на живо Smile
Радвам се за Мария, не знам дали по някакъв начин е съзряла, но наистина е по-различна. Дано всички да са здрави ,най-вече.
Мъчно ми е, че от набор 97 , където бяха 3 много хубави девойки, засега само Радина върви възходящо. Дано и при 99, като влязат в жени, да не се разпилеят.

Back to top
mirindaa71

PostPosted: Mon May 19, 2014 9:17 pm    Post subject: Reply with quote

И аз благодаря Вени за впечатленията.
Радвам се за Мария. Тази година за пръв път категорично мога да кажа, че много ми харесва. Личи си, че има развитие, а и композициите ѝ са просто прекрасни. Резултатът ѝ в многобоя, само с 2-3 състезания зад гърба от началото на сезона, е повече от добър.
Малко съм притеснена за Неви. Въпреки, че обра златото във финалите. Единствено резултатът на лента може да ни задоволи. Останалите резултати....знаем, че Неви може повече... Надявам се Бранимира да улучи правилната рецепта за да видим Неви на европейското в най-добрата ѝ светлина. Още повече, че международните съдийки още в началото на сезона показаха, че я приемат добре.

Девойките...За мен и четирите са прекрасни, всяка по своему, и ми е странно решението Ася да не участва на европейското....

Back to top
aagk

PostPosted: Tue May 20, 2014 10:14 pm    Post subject: Reply with quote

Veneta A wrote:
anaya безкрайни благодарности! :wors:

Cool Най-малкото, което мога да направя!

Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum