RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

2ри летни младежки ОИ – NANJING 14-28.08.2014
Goto page Previous  1, 2, 3

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kaddo

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 10:45 am    Post subject: Reply with quote

И на мен ми харесаха. Борбата беше голяма до последно. За първи път не ми стана скучно да изгледам всичко. Браво и на съдийките, мисля, че бяха справедливи. Дали това, че имат и те възрастово ограничение, но ми хареса оценяването. Жал ми е за Катето, но нашия щаб трябва да седне, да гледа записи, да мисли, да подбира правилно децата, треньорите, композициите, музиките, абе всичко!!! И накрая успех на малкия ансамбъл!!!

Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 1:26 pm    Post subject: Reply with quote

ФИНАЛ АНСАМБЛИ

1 Русия 14.850 14.700 29.550
2 България 13.350 13.700 27.050
3 Казахстан 12.750 12.300 25.050
4 Узбекистан 12.850 11.850 24.700

Честито и поздравления за децата, екипа и родителите Clap

Last edited by Veneta A on Wed Aug 27, 2014 1:33 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
poli

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 1:28 pm    Post subject: Reply with quote

Честито сребро на малките!
Жалко, че не успяха да играят поне като вчера, но ...
Честито и на Русия, не трепнаха yanim
Не знам как го правят :shy11:

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 1:31 pm    Post subject: Reply with quote

Поли,
Полякова е била в олимпийското село, но после са повикали Аненкова. Момичето показа, че не са сбъркали в избора. В последния момент да попаднеш там, ти да вдигаш базата и да издържиш ... няма как да не и се възхишавам без значение дали симпатиите ми са били насочени към нея. Готова е за жените

poli

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 1:58 pm    Post subject: Reply with quote

Ето това е истинска конкуренция и повикване на състезание на най-добрата в настоящия момент. В руския отбор абонаменти почти не съществуват и това си личи по представянето им навсякъде.
А иначе и Полякова щеше да е първа, но Винер показва принципи.
Да не говорим, че едно от момичетата от ансамбъла е счупило крак в последния момент. Как са успели на я заменят с равностойна веднага?!? Браво!

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 2:13 pm    Post subject: Reply with quote

Ох, Поли не ме дърпай за езика, че толкова съм набрала ама ще изчакам да мине и Световното Smile Да, Винер рискува и не се страхува. Да, Винер живее с това, което работи и е готова да махне и любимката си. Да, Винер се вслушва дори в мнението на деца! Направили са смяна и в индивидуалното и в ансамбъла, защото първо ги готвят, второ ги уважават и не ги третират като по-солно ниво, трето всяка знае че не е незаменима, а резервите знаят, че имат шанс. КОе от всичко това го има тук? Млъквам ... но факт е, че силите при девойките са изравнени, въртят си пируетите, хубави скокове и равновесия, находки с уреда, рискуват и играят с хъс и настроение като за последно. Отдавна не бях гледала цяло състезание, сега го гледах с удоволствие. И забележи там на децата не им се караха, не ги обвиняваха. За мен всяко дете се е готвело усилено и ако някъде е станал пробив е по вина на треньорския щаб, някъде по веригата нещо не е било свършено както трябва. Треньор обвиняващ състезателе не е треньор от класа. Вижда си грешките и работи да не се получат при друго състезание или при други деца.

Freund

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 4:23 pm    Post subject: Reply with quote

Аплодисменти за малките лъвчета, Камелия и нейния екип! yanim Медалът си е медал и то от олимпиада, а и вярвам, че най-хубавото за тези момичета тепърва предстои!

Сила и много кураж за Катето и нейната лична треньорка! Животът продължава и с това възможностите за самодоказване и борба в името на победата! Напук на всички "доброжелатели"! :hush:

Back to top
Migli4ka

PostPosted: Wed Aug 27, 2014 10:02 pm    Post subject: Reply with quote

Аз досега четох какви са "доброжелателни " към Катето Cool Катето не издържа на напрежението ,както и малкия ансамбъл,Какво се търси под вола теле ,последно ,че не и били достатъчно силни съчетанията и не знам си какво .Една овца изблеяла някъде нещо си и другите в хор го повтарят ,няма да питам защо сме такива българите ,знам си го !
Състезание е ,това са деца все още ,случва се .Сгрешиха ,че не пратиха и Филипа и какви са тези икономии се чудя и аз .Катето "изгоря" просто ,аз много я харесвам и за нея голямата гимнастика предстои!Толкова е харизматична ,че тези сълзи не и отиват никак!От Варна са най-слънчевите хора ,който познавам !Пожелавам и много здраве ,да е по-твърда и "перде"!След СК София на спирката на 11 -ката до мен чакаха Ерика и Ася .Крехки ,дечица ,без грима и коковете , "чисти " душевно "бз грам кал и Катя е така съм сигурна!Мога само да гадая с какво се сблъскват тези деца по пътя нагоре ,но лесно няма никъде.Класния тренер за мен е и човека ,който винаги ще намери правилните думи ,даже и критика .Oт собствен житейски опит знам ,че е по трудно да събреш сили и да кажеш добрата дума и хората понасят по -трудно доброто .Да сме лоши е лесно ,oчаквано ,бързо !
Малкия ансамбъл на Камелия са моите шампионки !Аз до последно преди излетелия обръч вярвах ,че ще бъдт шампионки !Бях на работа и гледах тайно монитора без звук .Когато излетя обръча ,несъзнателно не съм могла да се контролирам и се чу в целия офис едно "Ужассс" Wub .Вчера гледах разбивката на оценките от квалификацията и разликата между нашия и руския отбор .Това D не ми е много ясно ,къде изоставаме всъщност според съдиите?Дали в трудностите с тяло ,танцовите стъпки ,ротации или майсторство с уреда?Ако се включи компетентен човек да ми разсее някой съмнения ще е добре .А може и любителите да сме частични "слепци "!Днес гледах руския отбор (добре ,че беше без звук!)На обръчи много постна работа с уреда ,едно задържане и носене ,подръпване,на мен ли са статични или окото ме лъже?Когато ги гледах със звук установих ,че музиката само им пречи !Особено на бухалките е таква помия този микс и то на АББА ,аз си знам ,че нямат вкус ,ама това е някакъв "интелектуален връх" и за мен yanim
Надявам се да запазят този ансамбъл девойки в този състав и Камелия да извърви целия път до върха с тях !Колкото и еретично да звучи пика на този ансамбъл може да бъде в Рио 2016 ,когато ще бъдат добре смазана и безотказна машина!Аз бих заложила на тях ! Cool

Last edited by Migli4ka on Thu Aug 28, 2014 3:04 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
poli

PostPosted: Thu Aug 28, 2014 8:04 am    Post subject: Reply with quote

Ох, Мигличка, на никой не залагам аз, май. На всяка Олимпиада все ще правим чудеса и накрая...
Децата са разкошни, композиците също, треньорката също. Пожелавам им само много здраве и късмет, пък дано осъществят мечтите си Smile

Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum