RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

20 години „Тракия-Елит”

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14286
Location: Варна

PostPosted: Thu Jun 26, 2014 8:11 pm    Post subject: 20 години „Тракия-Елит” Reply with quote

„Пловдив-Европейска столица на спорта и културата 2019”
Международен турнир по художествена гимнастика
Пловдив 5-7 септември 2014 г.
Организатор: Спортен клуб по художествена гимнастика „Тракия-Елит”




Международен турнир по художествена гимнастика по случай 20 годишнината от създаването на СКХГ „Тракия-Елит” ще се проведе на 05-07 септември 2014 г. в гр. Пловдив под надслов „Пловдив- Европейска столица на спорта и културата 2019” с любезното съдействие на Община Пловдив и Българската Федерация по художествена гимнастика.

Дата: 05-07 септември 2014 г.
Място: Спортна зала на ПУ „П.Хилендарски – гр. Пловдив
Делегация: треньор,съдия, 9 състезателки/по 3 в различни възрасти/
Забележки:
-Клубът организатор има право на неограничен брой състезателки, но ще бъдат класирани по две от всяка група в МТ и ДТ
-От всички клубове/с изключение на домакините/ ще бъде класирана само по една състезателка във всяка група.
-В ДТ се класират домакините и клубовете от страната.
-В МТ се класират домакините и гостите от чужбина,ако състезателките са по-малко допълваме осмицата с учасниците от останалите клубове по реда на тяхното класиране.

Програма:
Категория Възраст Уред Изисквания Състезание
Деца Родени 2004 или по-късно (10 г. или по-малки)
 Без уред  Въже (или по избор)  D 4  D Maкс. 5.00 Изисквания на БФХГ  Многобой
ДМВ Родени 2003 и 2002 (11-12 г.)
 Без уред  Обръч  Топка  D 5  D Maкс. 6.00  D Maкс. 6.00 Изисквания на БФХГ  Многобой
ДСВ Родени 2001 и 2000 (13-14 г.)
 Обръч Топка  Бухалки  D 8  D Maкс. 8.00  D Maкс. 8.00 Изисквания на БФХГ  Многобой

Класиране:
1) МТ – от 1 до 3 място – 1 м. Купа, 2 и 3 – медал и грамота; 4-6 място – грамота
2) РТ – от 1 до 3 място – 1 м. Купа, 2 и 3 – медал и грамота; 4-6 място – грамота



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.


Last edited by Veneta A on Fri Aug 29, 2014 2:16 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14286
Location: Варна

PostPosted: Fri Aug 29, 2014 2:14 pm    Post subject: Reply with quote

ПРОГРАМА
МТ по художествена гимнастика
Пловдив 05-07 септември 2014 г.



5 септември 2014 г.
Пристигане и настаняване на участниците
09.00-17.30ч. Тренировки по график зала „П.Хилендарски“
17.30-18.30ч. Техническа конференция зала „П.Хилендарски“
20.00-22.00ч. Банкет -хотел “Империал“

6 септември 2014 г.
09.00-09.30ч. Съдийска конференция ДСВ
09.30-10.45ч. ДСВ I група №1-11 - 3 уреда
10.45-10.55ч Почивка
10.55-12.10ч. ДСВ II група №12-22 - 3 уреда
12.10-12.40ч Награждаване ДСВ
12.50-13.30ч. Откриване
13.30-14.00ч. Продукция Национален отбор индивидуално
14.00-14.30ч. Обедна почивка
14.30-15.00ч. Съдийска конференция „Деца“
15.00-15.45ч. ДЕЦА I група №1-11 - 2 съчетания
15.45-16.00ч. Почивка
16.00-16.45ч. ДЕЦА II група №12-22 - 2 съчетания
17.00-17.30ч. Награждаване „Деца“

7 септември 2014 г.
09.00-09.30ч. Съдийска конференция ДМВ
09.30-10.40ч. ДМВ I група №1-13 - 3 уреда
10.40-11.00ч. Почивка
11.00-12.10ч. ДМВ II група №14-26 - 3 уреда
12.20-13.00ч. Награждаване ДМВ



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14286
Location: Варна

PostPosted: Sat Sep 06, 2014 8:31 pm    Post subject: Reply with quote

All -around qualification

International
JUNIORS
1. Valeria Pysmenna - ITA
2. Rumyana Gandzheva – Trakia Elit
3. Mirto Athanasoulaki – GRE
4. Alice Aiello- ITA
5. Elena Yankova – Trakia Elit
6. Aleksandra Streltsova – UKR

Bulgaria
1. Boryana Kalein – Levski Triadica
2. Yoana Nikolaeva – CHAR
3. Mariya Todorova – Levski +
4. Aneliya Myuzyurska – Trakia Elit
5. Ralitza Naneva – Chernomoretz
6. Ana Tasheva – Akademik
7. Elizabeth Todorova – Beroe
8. Petya Uzunova – Phenix
Dilyana Dragneva – CHAR
Svetlana Rosenova – Beroe

https://www.facebook.com/TrakiaElitPlovdiv?fref=nf



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14286
Location: Варна

PostPosted: Mon Sep 08, 2014 9:12 pm    Post subject: Reply with quote

All -around qualification

International
KIDS


1. Yana Momtchilova - Trakia Elit
2. Liyana Stoyanova – Trakia Elit
3. Yaroslava Zaychenko – UKR
4. Sara Camilleri – ITA

W.A.
1. Yana Momtchilova - Trakia Elit
2. Liyana Stoyanova – Trakia Elit
3. Yaroslava Zaychenko – UKR
4. Sara Camilleri – ITA

APP. BY CHOICE
1. Yana Momtchilova - Trakia Elit
2. Liyana Stoyanova – Trakia Elit
3. Yaroslava Zaychenko – UKR
4. Sara Camilleri – ITA


Bulgaria
1. Elena Georgieva- Akademik
2. Denitza Dimitrova - Chernomoretz
3. Vesselina Skopchanova – CHAR Dks
4. Sofiya Kuzova – Graciya Mebel Stil
5. Ivayla Dafcheva – Trakia Elit
6. Mila Yanakieva – Levski Triadica
7. Elitza Atanassova – Trakia Elit
8. Martina Popova – Trakia
9. Magdalena Gencheva – Beroe
10.Tzvetana Baramova – Phenix 10
Erika Torres – Akademik
Monika Yankova – Akademik
Plamena Mitkova – Trakia Elit
Marieta Dimitrova – Trakia Elit
Jasmin Vuleva – Trakia Elit
Yoana Miteva – Beroe
Hristiyana Mincheva – Dilyana

W.A
1. Vesselina Skopchanova – CHAR Dks
2. Elena Georgieva- Akademik
3. Denitza Dimitrova – Chernomoretz
4. Ivayla Dafcheva – Trakia Elit
5. Elitza Atanassova – Trakia Elit
6. Mila Yanakieva – Levski Triadica
7. Sofiya Kuzova – Graciya Mebel Stil
8. Martina Popova – Trakia

APP.BY CHOICE
1. Denitza Dimitrova – Chernomoretz
2. Elena Georgieva- Akademik
3. Sofiya Kuzova – Graciya Mebel Stil
4. Vesselina Skopchanova – CHAR Dks
5. Mila Yanakieva – Levski Triadica
6. Ivayla Dafcheva – Trakia Elit
7. Magdalena Gencheva – Beroe
7. Plamena Mitova –Trakia Elit
8. Martina Popova - Trakiya

----------------------------------------------------------------
All -around qualification

International
Pre-juniors


1. Federica Pettinelli - ITA
2. Siria Lurino - ITA
3. Teodora Georgieva - Trakia Elit
4. Lidiya Vassileva - Trakia Elit
5. Svetla Kuzeva - Trakia Elit
6. Viktoriya Grigorova - Trakia Elit
7. Adriana Vuleva - Trakia Elit
8. Velina Malenova - Trakia Elit

w.a
1. Federica Pettinelli - ITA
2. Siria Lurino - ITA
3. Teodora Georgieva - Trakia Elit
4. Lidiya Vassileva - Trakia Elit
5. Svetla Kuzeva - Trakia Elit
6. Viktoriya Grigorova - Trakia Elit
7. Adriana Vuleva - Trakia Elit
8. Velina Malenova - Trakia Elit

Ball
1. Federica Pettinelli - ITA
2. Lidiya Vassileva - Trakia Elit
3. Siria Lurino - ITA
4. Teodora Georgieva - Trakia Elit
5. Svetla Kuzeva - Trakia Elit
6. Viktoriya Grigorova - Trakia Elit
7. Adriana Vuleva - Trakia Elit
8. Velina Malenova - Trakia Elit

APP. BY CHOICE
1. Federica Pettinelli - ITA
2. Siria Lurino - ITA
3. Teodora Georgieva - Trakia Elit
4. Viktoriya Grigorova - Trakia Elit
5. Svetla Kuzeva - Trakia Elit
6. Adriana Vuleva - Trakia Elit
7. Lidiya Vassileva - Trakia Elit
8. Velina Malenova - Trakia Elit


National
All -around qualification


1. Galateya Gerova - Trakia Elit
2. Elizabeth Yovcheva - CHAR Dks
3. Boyana Gelova - Chernomoretz
4. Kaliya Bogdanova - Levski Iliana
5. Miriyana Cholakova - Akademik
6. Teodora Marinova - Beroe
7. Ralitza Gornenska - Trakiya
8. Kristina Assenova - Dilyana

Ball
1. Galateya Gerova - Trakia Elit
2. Zvezda Ignatova - CHAR Dks
3. Kaliya Bogdanova - Levski Iliana
4. Ralitza Gornenska - Trakia
5. Tanya Emilova - Beroe
6. Boyana Gelova - Chernomoretz
7. Miriyana Cholakova - Akademik
8. Anna Mariya Georgieva - Dilyana

APP. BY CHOICE
1. Galateya Gerova - Trakia Elit
2. Elizabeth Yovcheva - CHAR Dks
3. Kaliya Bogdanova - Levski Iliana
4. Boyana Gelova - Chernomoretz
5. Nikolina Kosseva - Trakiya
6. Miriyana Cholakova - Akademik
7. Teodora Marinova - Beroe
8. Anna Mariya Georgieva - Dilyana

-------------------------------------------------------------------
All -around qualification

International
JUNIORS

1. Valeria Pysmenna - ITA
2. Rumyana Gandzheva – Trakia Elit
3. Mirto Athanasoulaki – GRE
4. Alice Aiello- ITA
5. Elena Yankova – Trakia Elit
6. Aleksandra Streltsova – UKR

Hoop
1. Valeria Pysmenna - ITA
2. Mirto Athanasoulaki -GRE
3. Rumyana Gandzheva - Trakia Elit
4. Alice Aiello - ITA
5. Elena Yankova - Trakia Elit
6. Aleksandrva Streltsova - UKR

APP.BY CHOICE 1
1. Alice Aiello - ITA
2. Valeria Pysmenna - ITA
3. Rumyana Gandzheva - Trakia Elit
4. Mirto Athanasoulaki - GRE
5. Elena Yankova - Trakia Elit
6. Aleksandra Streltsova - UKR

APP.BY CHOICE 2
1. Valeria Pysmenna - ITA
2. Rumyana Gandzheva - Trakia Elit
3. Mirto Athanasoulaki - GRE
4. Alice Aiello - ITA
5. Elena Yankova - Trakia Elit
6. Aleksandra Streltsova - UKR

Bulgaria
1. Boryana Kalein – Levski Triadica
2. Yoana Nikolaeva – CHAR Dks
3. Mariya Todorova – Levski Plus
4. Aneliya Myuzyurska – Trakia Elit
5. Ralitza Naneva – Chernomoretz
6. Ana Tasheva – Akademik
7. Elizabeth Todorova – Beroe
8. Petya Uzunova – Phenix 10
Dilyana Dragneva – CHAR
Svetlana Rosenova – Beroe

HOOP
1. Boryana Kalein - Levski Triadica
2. Yoana Nikolaeva - CHAR Dks
3. Mariya Todorova - Levski Plus
4. Ralitza Naneva - Chernomoretz
5. Aneliya Myuzuyrska - Trakia Elit
6. Ana Tasheva - Akademik
7. Elizabeth Todorova - Beroe
8. Petya Uzunova - Phenix 10

APP. BY CHOICE 1
1. Boryana Kalein - Levski Triadica
2. Yoana Nikolaeva - CHAR Dks
3. Aneliya Myuzuyrska - Trakia Elit
4. Mariya Todorova - Levski Plus
5. Petya Uzunova - Phenix 10
6. Svetlana Rossenova - Beroe
7. Ralitza Naneva - Chernomoretz
8. Ana Tasheva - Akademik

APP. BY CHOICE 2
1. Boryana Kalein - Levski Triadica
2. Yoana Nikolaeva - CHAR Dks
3. Ralitza Naneva - Chernomoretz
4. Mariya Todorova - Levski Plus
5. Aneliya Myuzuyrska - Trakia Elit
6. Ana Tasheva - Akademik
7. Elizabeth Todorova - Beroe
8. Petya Uzunova - Phenix 10



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14286
Location: Варна

PostPosted: Mon Sep 15, 2014 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

Протокол










_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database