RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

Световно първенство в Измир, 22-28.09.2014
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mirindaa71

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 6:23 pm    Post subject: Reply with quote

Това, което се случва граничи с фантастиката! Все още не мога да повярвам! Smile
Наистина след тооолкова много години!!! Дори съм забравила какво е чувството да сме абсолютни световни шампионки!!!!
Браво момичета! Бяхте страхотни и заслужено ще слушаме българския химн. yanim Заслужено и с огромно удоволствие! Smile

Back to top
View user's profile Send private message
neli

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 6:59 pm    Post subject: Reply with quote

:wors: yanim :wors: :wors: yanim yanim Clap Clap Clap

Back to top
venbo

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 7:03 pm    Post subject: Reply with quote

Clap Clap Clap ЧЕСТИТО!!!БРАВО!!!yanim yanim yanim ПОКЛОН!!! :wors: :wors: :wors: За всички момичета,треньори,хореографи,масажисти,лекари,психолози...

Back to top
hamsti

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 7:28 pm    Post subject: Reply with quote

Здравейте всички!

Нямам думи, много съм развълнувана от тази историческа победа! Още не мога да го осъзная! Израснала съм в късните години на златното време. Помня шампионските титли на Мария Петрова и последните победи на ансамбъла от 1994-5! Помня несправедливата кражба на олимпийската им титла от Сидни 1996! Е, този път справедливостта тържестува! Който играе без грешка трудна гимнастика печели! Така трябва да е! Много съм щастлива! Това е нова златна страница в историята на този спорт! Само вие можете да разберете как се чувствам. Браво на тези борбени, прекрасни момичета! yanim yanim yanim yanim yanim yanim yanim yanim yanim yanim yanim

Back to top
Krisi

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 7:44 pm    Post subject: Reply with quote

Прекрасно и справедливо! Честита световна титла на момичетата и на всички българи! Най-после!!!

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 7:44 pm    Post subject: Reply with quote

Момичета толкова съм щастлива! ЗЛАТО в многобоя!!! Фантастично!

Спечелих облог Smile Казваха ми, че сигурно съм единствената в света която 20 дни преди шампионата казва, че нашите ще са със злато. ПОдиграваха ме дори! Имах си рожденник на 2 години днес и изгледах Испания, Италия, Беларус и нашите момичата, но за рускините нямаше как. Обадиха ми се да ми кажат 1 оценка на рускините с присмех едва ли не защото губя баса. През смях казах да ми се обадят накрая и тогава да тържествуват. Звънят - рускините с гимнастичка и уред извън терена. Какво значи това? Ами наша шампионска титла! ТОва са близо 2 точки откъдето и да го гледаш и докато пак са томаневерници изкрещяват в слушалката - ШАМПИОНКИ СМЕ! Толкова съм щастлива и не знам защо бях толкова уверена в прогнозата си! Толкова дълго чакахме тази титла! Толкова исках да имаме състезатели, които да не се страхуват да играят! Празника ми е двоен!
Благодарности на момичетата и екипа, който работи с тях! Едно голямо БЛАГОДАРЯ!

venbo

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 7:48 pm    Post subject: Reply with quote

Честито и на всички фенове!!! Аз без да се усетя като започна химна станах на крака пред телевизора и застанах мирно...Дано от тук нататък все по-често да се случва!!! Успех и утре,момичета!

Back to top
mirindaa71

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 8:04 pm    Post subject: Reply with quote

Вени, сигурно си била единствената, която е вярвала че ще имаме злато. (Или това твоето си е било чиста рибешка интуиция. Smile ). Не вярвам и треньорския щаб да са вярвали. Да, всички може би тайничко сме си мечтали, всички мноооого ни се е искало, но....

Аз поне след първата група, където успяхме да изпреварим италианки и белорускини се радвах на спечеления сребърен медал. Smile
Мислех, че както и да играят Русия ще им дадат титлата. И след първото им изиграване с това оплитане в лентите и после завързания възел, като видях тази безобразно висока оценка убеждението ми се затвърди....Не можех да повярвам дори след гоненето на бухалката извън терена, че ще им дадат достатъчно ниска оценка, която да ги измести от първото място. И си мислех, че ще имаме най-трагичните и най-незаслужените световни шампионки.
Радвам се , че съдийките показаха, че все пак има някаква справедливост.

Честито на нашите момичета yanim , на всички покрай тях и на всички фенове също. Smile
Бързо да празнуват тази вечер и утре очакваме отново достойно представяне.

Вени и на теб честит ти рожденник и дано имаш същите предчувствия и за утрешните финали. Cheers

Back to top
neli

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 8:13 pm    Post subject: Reply with quote

БЛАГОДАРЯ ВИ !

yanim Sobbing :wors: yanim yanim Sobbing yanim yanim

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sat Sep 27, 2014 8:44 pm    Post subject: Reply with quote

Нали благодаря ти безкрайно! Нямам възможност да видя тази прекрасна гледка, но тук и сега успях! Нямам търпение да се прибера и да видя какви са ги сътворили рускините Smile

mirindaa71 точно рибешка интуиция Smile и след като ги видях на лагера във Варна бях категорична, че ще се случи. В интерес на истината не знаех, че рускините след толкова грешки за които тук прочетох имат такава висока оценка на топки-ленти.

Адски съм щастлива!!!!

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 8 of 10

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum