RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

Международен турнир „Диляна” - гр. Пазарджик 22-23.11.2014

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
anaya



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 366

PostPosted: Wed Nov 19, 2014 8:29 pm    Post subject: Международен турнир „Диляна” - гр. Пазарджик 22-23.11.2014 Reply with quote

Международен турнир „Диляна”
График

22.11.2014 г./събота/


9.00-12.00ч.- Тренировки
10.30-12.00ч.- Техническа и съдийска конференция
12.00-12.30ч.- I гр. - Анс. - 2008 г.
12.30-12.45ч.- Почивка
12.45-13.20ч.- II гр. - Анс. - 2006-2007 г.
13.30-14.00ч.- Откриване на турнира
14.00-15.30ч.- IX гр. - ДСВ “А”
15.30-15.45ч.- Почивка
15.45-16.45ч.- III гр. - деца - 2006-2007
16.45-17.00ч.- Почивка
17.00-19.00ч.- V гр. - деца “Б”
19.00-19.15ч.- Почивка
19.15ч.-19.55ч.- IV гр. - деца “А”
20.00ч.- Награждаване

23.11.2014 г./неделя/

09.00-9.30ч.- Съдийска конференция
9.30-10.20ч.- X гр. - ДСВ “Б”
10.20-10.30ч.- Почивка
10.30-12.00ч.- VII гр.- ДМВ “Б”
12.00-12.10ч.- Почивка
12.10-13.20ч.- VI гр.- ДМВ “А”
13.20-14.00ч.- Почивка
14.00-15.00ч.- VIII гр. - ДСВ “Е”
15.00-15.10ч.- Почивка
15.10-16.30ч.- жени “А”, “Б”, “Е” - XI, XII, XIII гр.
16.45ч.-Награждаване


Back to top
View user's profile Send private message
anaya



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 366

PostPosted: Wed Nov 19, 2014 8:33 pm    Post subject: Стартови списъци Reply with quote

Стартов лист

I-ва гр.- ансамбли 2008г.
22.11.2014 г. - 12.00-12.30ч.


1. “Тракия-Елит” - Пловдив
2. “Брилянт” - Пловдив
3. “Перла” - Пловдив
4. “Тракия-Елит” - Пловдив
5. “Розова долина” - Казанлък
6. “Брилянт” - Пловдив
7. “Тракия” - Пловдив
8. “Тракия-Елит” - Пловдив


II-ра гр.- ансамбли 2006-2007г.
22.11.2014 г. - 12.45-13.20ч.

1. “Брилянт” - Пловдив
2. “Розова долина” - Казанлък
3. “Перла” - Пловдив
4. “Диляна” - Пазрджик
5. “Брилянт” - Пловдив
6. “Тракия” - Пловдив
7. “Перла” - Пловдив
8. “Тракия-Елит” - Пловдив
9. “Берое” - Стара Загора
10. “Розoва долина” - Казанлък
11. “Брилянт” - Пловдив






IX-та гр.- ДСВ “А”
22.11.2014 г. - 14.00-15.30ч.

Обръч Уред по избор
1 Михаела Савова - “Академик” 2 Цветелина Димитрова - “Левски”
3 Стелла Маринова - “Олимпия” 4 Антонина Итова - “Левски Илиана”
5 Мария Славова - “Брилянт” 6 Йоанна Цонева - “Тракия”
7 Анелия Мюзюрска - “Тракия-Елит” 8 Радостина Дончева - “Берое”
9 Стилиана Стоянова - “Левски Вит.” 10 Инес Болчева - “Диляна”
11 Айлин Гюзелева - 12 Ивалена Панайотова-“Розова долина”
13 Вяра Спасова - “Диляна” 14 Камелия Стоилова - “Левски плюс”
15 Валерия Колева - “Лазур” 16 Светлана Русенова - “Берое”
1 Михаела Савова - “Академик”
2 Цветелина Димитрова - “Левски” 3 Стелла Маринова - “Олимпия”
4 Антонина Итова - “Левски Илиана” 5 Мария Славова - “Брилянт”
6 Йоанна Цонева - “Тракия” 7 Анелия Мюзюрска - “Тракия-Елит”
8 Радостина Дончева - “Берое” 9 Стилиана Стоянова - “Левски Вит.”
10 Инес Болчева - “Диляна” 11 Айлин Гюзелева -
12 Ивалена Панайотова - “Розова долина” 13 Вяра Спасова - “Диляна”
14 Камелия Стоилова - “Левски плюс” 15 Валерия Колева - “Лазур”
16 Светлана Русенова - “Берое”






III-та гр.- деца - 2006-2007г.
22.11.2014 г. - 15.45-16.45ч.

Без уред


1. Стефани Иванова - “Олимпия 74”
2. Доротея Ангелова - “Диамант”
3. Анелия Мартинова - “Левски-плюс”
4. Симона Тодорова - “Перла”
5. Антоанета Иванова - “Олимпия 74”
6. Виктория паскова - “розова долина”
7. Магдалена Миневска - “Олимп”
8. Вяра Соколова - “Диамант”
9. Йоанна Митева - “Берое”
10. Цветозара Миленкова - “Врлбъжд’
11. Дария Каварсжиева - “Олимпия 74”
12. Ерин Сабриева - “Акро”
13. Жаклин Аведисян - “Чермоморец”
14. Надежда Соколова - “Диамант”
15. Васнеса Емилова - “Тракия”
16. Симона Добрева - “Олимпия 74”
17. Мая Момчева - “Олимп”
18. Божидара Кирчева - “Диамант”
19. Елизабет Русалова - “Тракия-Елит”
20. Йоана Младенова - “Олимпия 74”
21. Юлиана Тотева - “Левски Илиана”
22. Велизара Бакърджиева - “Брилянт”
23. Виктория Сахатчиева - “Олимпия”





V-та гр.- деца - “Б”
22.11.2014 г. - 17.00-19.00ч.


Без уред въже
1 Лени Фиданова - “Диляна” 2 Надежда Кирилова - “Брилянт”
3 Жени Бойчева - “Олимпия 74” 4 Мариана Димитрова - “Диамант”
5 Яница Иванова - “Розова долина” 6 Кристина Кърчева - “Олимпия”
7 Гергана Христова - “Берое” 8 Силвия Иванова - “Тракия”
9 Михаела Калчева - “Брилянт” 10 Теодора Стоянова - “Левски Триадица”
11 Теодора Славово - “Розова долина” 12 Лъчезара Георгиева - “Черноморец”
13 Анелия Желязкова - “Олимпия” 14 Симона Русева - “Грация мебел стил”
15 Християна Минчева - “Диляна” 16 Неделина Неделчева - “Розова долина”
17 Десислава Панчова - “Перла” 18 Селин Мехмед
19 Илияна Минчева - “Диляна” 20 Никол Сабриева - “Акро”
5 Яница Иванова - “Розова долина”
6 Кристина Кърчева - “Олимпия” 7 Гергана Христова - “Берое”
8 Силвия Иванова - “Тракия” 9 Михаела Калчева - “Брилянт”
10 Теодора Стоянова - “Левски Триадица” 11 Теодора Славово - “Розова долина”
12 Лъчезара Георгиева - “Черноморец” 13 Анелия Желязкова - “Олимпия”
14 Симона Русева - “Грация мебел стил” 15 Християна Минчева - “Диляна”
16 Неделина Неделчева - “Розова долина” 17 Десислава Панчова - “Перла”
18 Селин Мехмед 19 Илияна Минчева - “Диляна”
20 Никол Сабриева - “Акро”

IV-та гр.- деца - “А”
22.11.2014 г. - 17.00-19.00ч.
Без уред въже
1 Мишел Иванова - “Велбъжд” 2 София Кузова - “Грация мебел стил”
3 Ивелина Иванова - “Тракия” 4 Йоана Стоянова - “Левски Триадица”
5 Мария Накова - “Акро” 6 Ева Брезалиева - “Олимпия”
7 Жанина Георгиева - “Черноморец” 8 Невена Стефанова - “Брилянт”
1 Мишел Иванова - “Велбъжд”
2 София Кузова - “Грация мебел стил” 3 Ивелина Иванова - “Тракия”
4 Йоана Стоянова - “Левски Триадица” 5 Мария Накова - “Акро”
6 Ева Брезалиева - “Олимпия” 7 Жанина Георгиева - “Черноморец”
8 Невена Стефанова - “Брилянт”


X-та гр.- ДСВ - “Б”
23.11.2014 г. - 09.30-10.20ч.
Обръч лента
1 Станислава Трошанова - “Диляна” 2 Наталия Трошанова - “Диляна”
3 Симона Георгиева - - “Диляна” 4 Андреа Валентинова - “Велбъжд”
5 Мила Цветкова - “Диляна” 6 Алескандра Гюзлева - “Берое”
7 Лили Бандова - “Диляна” 8 Михаела Кънчева - “Черноморец”
9 Тереза Лазарова - “Черноморец” 3 Симона Георгиева - - “Диляна”
4 Андреа Валентинова - “Велбъжд” 5 Мила Цветкова - “Диляна”
6 Алескандра Гюзлева - “Берое” 7 Лили Бандова - “Диляна”
8 Михаела Кънчева - “Черноморец” 9 Тереза Лазарова - “Черноморец”

VII-ма гр.- ДМВ - “Б”
23.11.2014 г. - 10.30-12.00ч.


Без уред топка
1 Десислава Георгиева - “Грация 2007” 2 Симона Стоилова - “Велбъжд”
3 Ванеса Вутова - “Брилянт” 4 Гергана Стамболиева - “Олимпия”
5 Кристина Кърнева - “Розова долина” 6 Ивана Узунова - “Черноморец”
7 Катерини Влахова - “Левски Триадица” 8 Виолета Ранкова - “Лазур”
9 Евелина Енчева - “Перла” 10 Никол Табакова - “Олимпия”
11 Христина Желева - “Олимпия 74” 12 Антония Вучкова - “Велбъжд”
13 Татяна Георгиева - “Берое” 14 Елеонора Йорданова - “Акро”
15 Виолета Михайлова-“Грация меб.стил” 16 Мира Христова - “Велбъжд”
17 Кристина Асенова - “Диляна” 18 Деница Танчева - “Берое”
1 Десислава Георгиева - “Грация 2007”
2 Симона Стоилова - “Велбъжд” 3 Ванеса Вутова - “Брилянт”
4 Гергана Стамболиева - “Олимпия” 5 Кристина Кърнева - “Розова долина”
6 Ивана Узунова - “Черноморец” 7 Катерини Влахова - “Левски Триадица”
8 Виолета Ранкова - “Лазур” 9 Евелина Енчева - “Перла”
10 Никол Табакова - “Олимпия” 11 Христина Желева - “Олимпия 74”
12 Антония Вучкова - “Велбъжд” 13 Татяна Георгиева - “Берое”
14 Елеонора Йорданова - “Акро” 15 Виолета Михайлова-“Грация меб.стил”
16 Мира Христова - “Велбъжд” 17 Кристина Асенова - “Диляна”
18 Деница Танчева - “Берое”



VI-та гр.- ДМВ - “А”
23.11.2014 г. - 12.10-13.20ч.

Обръч топка
1 Йоанна Ангелова - “Левски Триадица” 2 Теодора Маринова - “Берое”
3 Биляна Везирска - “Велбъжд” 4 Галена Пенева - “Грация 2007”
5 Мери Муса - “Академик” 6 Гергана Георгиева - “Лазур”
7 Жаклин Никифорова - “Брилянт” 8 Нина Дундова - “Левски”
9 Ваяна Скерлева - “Велбъжд” 10 Мариела Ангелова - “Диляна”
11 Елизабет Иванова - “Левски Илиана” 12 Ина Николова - “Олимпия”
13 Анна Мария Георгиева - “Диляна” 1 Йоанна Ангелова - “Левски Триадица”
2 Теодора Маринова - “Берое” 3 Биляна Везирска - “Велбъжд”
4 Галена Пенева - “Грация 2007” 5 Мери Муса - “Академик”
6 Гергана Георгиева - “Лазур” 7 Жаклин Никифорова - “Брилянт”
8 Нина Дундова - “Левски” 9 Ваяна Скерлева - “Велбъжд”
10 Мариела Ангелова - “Диляна” 11 Елизабет Иванова - “Левски Илиана”
12 Ина Николова - “Олимпия” 13 Анна Мария Георгиева - “Диляна”


VIII-ма гр.- ДСВ - “Елит”
23.11.2014 г. - 14.00-15.00ч.

Топка Уред по избор
1 Полина Иванова - “Черноморец” 2 Галатея Герова - “Тракия-Елит”
3 Яна Попова - “Левски Триадица” 4 Елизабет Тодорова - “Берое”
5 Кристияна Чалмас - “Левски Илиана” 6 Румяна Ганджева - “Тракия-Елит”
7 Стефани Кирякова - “Черноморец” 8 Ванина Стойчева - “Левски плюс”
9 Мариета Иванова - “Тракия” 10 Ванеса Пеянкова - “Академик”
1 Полина Иванова - “Черноморец”
2 Галатея Герова - “Тракия-Елит” 3 Яна Попова - “Левски Триадица”
4 Елизабет Тодорова - “Берое” 5 Кристияна Чалмас - “Левски Илиана”
6 Румяна Ганджева - “Тракия-Елит” 7 Стефани Кирякова - “Черноморец”
8 Ванина Стойчева - “Левски плюс” 9 Мариета Иванова - “Тракия”
10 Ванеса Пеянкова - “Академик”
XI-та, XII-та, XIII-тагр.- жени “Б”, “А”, “Елит”
23.11.2014 г. - 15.10-16.30ч.

задължителен уред уред по избор
1 Елена Филипова - “Черноморец” 2 Виктория Христова - “Берое”
3 Елена Близнакова - “Велбъжд” 4 Вероника Хароян - “Лазур”
5 Кристалина Атанасова -”Лс-плюс” 6 Ева Балева - “Черноморец”
7 Мина Асенова - “Академик” 8 Михаела Матева - “Берое”
9 Каролина Ковачева - ”Левски” 10 Кристи Попова - “Левски Илиана”
11 Виктория Тихи - “Лазур” 12 Анита Колева - “Берое”
13 Петя Борисова - “Академик” 14 Жанина Трашлиева - “Черноморец”
1 Елена Филипова - “Черноморец”
2 Виктория Христова - “Берое” 3 Елена Близнакова - “Велбъжд”
4 Вероника Хароян - “Лазур” 5 Кристалина Атанасова -”Лс-плюс”
6 Ева Балева - “Черноморец” 7 Мина Асенова - “Академик”
8 Михаела Матева - “Берое” 9 Каролина Ковачева - ”Левски”
10 Кристи Попова - “Левски Илиана” 11 Виктория Тихи - “Лазур”
12 Анита Колева - “Берое” 13 Петя Борисова - “Академик”
14 Жанина Трашлиева - “Черноморец”


Back to top
View user's profile Send private message
pibaec



Joined: 21 Jun 2012
Posts: 85

PostPosted: Tue Nov 25, 2014 11:32 am    Post subject: Reply with quote

Резултати има ли от състезанието?


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database