RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

International Trophy Barcelona/Cup Catalonia 12-15.03.15
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kaddo

PostPosted: Sun Mar 15, 2015 7:46 am    Post subject: Reply with quote

Вени, и аз съм на твоето мнение. Път няма!!!

Back to top
View user's profile Send private message
mirindaa71

PostPosted: Sun Mar 15, 2015 10:13 am    Post subject: Reply with quote

На мен Мария започна да ми харесва едва в последните два сезона. И определено мисля, че заслугата за това е на Ефросина.
Вярно, че все още изоставаме и имаме в какво да достигаме конкуренцията, но се надявам и това да се случи.

Back to top
venbo

PostPosted: Sun Mar 15, 2015 11:53 am    Post subject: Reply with quote

Ако наистина е получила медал Мария,честито!На мен ми се стори че играят само многобой.Дано това е стимул за следващи медали!Прекрасно е да получава оценки над 17!За влизане във финали на големи първенства ще трябват поне над 17.500.Дано скоро се доближи до тях,защото другите отдавна не спят и само отказването на една Нета нищо не променя.Веднага на ход е Филановски.Да не говорим,че крачка пред нас като оценки и класирания вече са и Азърбайджан,Грузия,Мустафаева,Назаренкова,Япония натиска здраво.Хубави са съчетанията на Мимето,но няма оригиналност,няма нищо отличително.Това с което едно време се гордеехме,вече е патент на други нации.Момичетата нямат вина за това.Дано Неви ме изненада приятно с нещо ново този сезон.Пожелавам успех и на двете!

Back to top
didona

PostPosted: Sun Mar 15, 2015 12:44 pm    Post subject: Reply with quote

Veneta A wrote:
Кой път? На Ефросина ли? Аз ли съм единствената, която не виждам пътя, а виждам един огромен трап в индивидуалното като цяло Sad

Аз не виждам трап, но има нещо в работата на Ефросина Ангелова, което не ми харесва. Това започна още от времето, когато "пенсионираха" Силвето и попариха надеждите на Симона Пейчева. Предполагам, Ефросина е искала да започне на чисто, с неутвърдени момичета, които да се свързват само с нейното име, но имаше нещо много нечистоплътно в начина, по който бяха натирени най-заслужилите ни гимнастички през този век. После започнаха едни недомлъвки, едно мълчание - през повечето време тя се държи като комунист на разпит, интервютата и са по-малко от пръстите на едната ми ръка и това не би било зле, ако нещата вървяха гладко и резултатите говореха сами за себе си. Но не е така. Имам съмнения, че психологическата обстановка в НО не е много добра, но това са само догадки, защото никой нищо нe казва, а дали в случая мълчанието е злато ?
Иначе, не мога да отрека, че съм доволна от продукцията на нашите националки, тя задоволява моите естетически критерии, но явно трябва и още, за да бъдат задоволени техните лични амбиции, както и тези на федерацията ни Smile

Back to top
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum