RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

Grand Prix Thiais 21-22.03.2015
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
venbo

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 12:12 pm    Post subject: Reply with quote

Аз вчера гледах цялото(доколкото беше възможно)състезание.От съчетанията на Неви единствено топката не се видя.Бухалките изигра с такова темпо и устрем,че наистина не разбрах за падналата бухалка и имало ли е друго пропуснато.За мен това си е достойно за финал изпълнение.Лентата е прекрасна,нова,интересна и жизнена,държи в напрежение и настроение да края.Браво!За обръча е ясно-там ни отрязаха главата до кръста,както винаги правят при най-малка възможност.Жалко че не видяхме топката!Сравнения с оценки на други момичета за същите грешки веднага мога да направя,но едва ли е нужно.Жалко за труда,амбицията и самочувствието на Неви!И въпреки че само от едно състезание изводи не бива да се правят,аз мисля че е крайно време да престанем да виним само момичетата за не добрите им класирания.По повод на това,че я били забравили съдийките-ами като чакаме да стане края на март,за да я пратим на състезание,ще я забравят.Другите с претенции за призови места тръгнаха още от януари по света.Осем рускини вече се вихрят по турнири всяка седмица,ние две момичета не можем да финансираме.Иначе коктейли,интервюта,пози,тоалети-и глухия да чуе как сме уловили най-добрите спонсори,а средствата къде са?След един месец и малко е ЕП.И как все нашите момичета се оказват в групата на забравените,а тези които трябва да получат добри оценки все са в силните групи???Как хората успяват на домакинските турнири да дадат медали на своите,ние ги докарваме до оценка 0???За контестации не питам,защото знам-безсмислено е,ще ядосаме журито,ще ни намали оценката и от 21 ще идем на 22 място-о,ужас!Какво ще правим тогава!Аз безкрайно харесвам Неви,уважавам треньорката и,вярвам в тях!Много ми се искаше да видя поне 3 нови съчетания и съм сигурен,че работят по въпроса.И дано дамите от федерацията най-накрая престанат да се успокояват с това,как времената са други и вече не можем да сме в челото,а да помислят как стана така че отстъпихме на Израел,Азърбайджан,Франция,Узбекистан,Австрия,Грузия...не говорим за Русия и Украйна.Успех на Неви!Чакаме да ни радва много за напред!

Back to top
View user's profile Send private message
venbo

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 2:07 pm    Post subject: Reply with quote

Неви-топка.
Понеже другите и изпълнения са тук,затова добавям и това.
https://www.youtube.com/watch?v=A5yP8aunN0Q

Back to top
piny

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 6:08 pm    Post subject: Reply with quote

Вие да не мислите, че една съдийка в повече на съдийската маса ще промени нещо?
Влиянието на една съдийка е доста по-ограничено отколкото някои хора си мислят!
Хайде да не търсим всеки път под вола теле!
Неви е добра гимнастичка, но и трябва повече рутина!
Истината е, че тя може повече

Back to top
venbo

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

Аз каквото мисля по повод на съдийките въобще,по-добре до не го излагам тук...Аз искам тези,които през 1999-2000 година казаха"Нешка не прави вече шампионки,няма модерен подход и политика в средите на ХГ."и я принудиха да си ходи,защото те знаели и можели,да застанат сега и да кажат-ето ние това направихме по-добре,толкова първи,втори и трети места имаме отборно и индивидуално,толкова победи,толкова медали,толкова финали...Изключвам Силвето,та даже и Симона,на които по-скоро пречеха,но се кичеха с техните победи.

Back to top
piny

PostPosted: Sun Mar 22, 2015 9:17 pm    Post subject: Reply with quote

Според мен Неви игра трудна гимнастика, но не беше чиста. И тук не говоря за изпускания.
А това се наказва и то жестоко, въпреки че много любители на този спорт, не са в състояние да виждат тези грешки.

Има върху какво да работи момичето и най-вече и трябват състезания

Back to top
venbo

PostPosted: Mon Mar 23, 2015 9:56 am    Post subject: Reply with quote

Тук сме на едно мнение и спор няма.Исках да кажа,че само това явно не е достатъчно за високи оценки и добро класиране.

Back to top
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum