RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

Светоно първенство Щутгарт 7-14.09.2015
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Freund

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 12:41 pm    Post subject: Reply with quote

Успех на ансамбъла днес! Смело напред, пък каквото стане! Smile

Имаме си и съдия, но драмата и тук ще е пълна: http://www.fig-gymnastics.com/publicdir/startlist_result/5347/grp/C57B_Judges_Assignment.pdf

:hush:

Back to top
View user's profile Send private message
vessy

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 1:37 pm    Post subject: Reply with quote

Е как може Русия с такава оценка!!! Значи са си набелязали те да са първи пък както и да играят! То не беше гонене, заплитане, залитания и над 18.000! На нас при чисто изпълнение толкова е абсурд да ни дадат! Русия тръгва с точка аванс и след това смятат грешките. То става безсмислено всичко!
И на бухалки ще им завъртят едно 18.600 примерно е ще си наваксат! Каква е тази бомбастична база, от която тръгват!

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 2:28 pm    Post subject: Reply with quote

ПРЕД ОЧИТЕ МИ СЕ СЪСТЕЗАВАШЕ ИСТИНСКА БЪЛГАРКА

Тази вечер българската художествена гимнастика си има героиня и тя се казва Невяна Владинова❤
Щастлива съм, че България успя да спечели първата си Олимпийска квота на Световното първенство в Щутгарт с безапелационната игра на Невяна Владинова! За пореден път днес тя показа изключителна психическа устойчивост, прецизност, артистичност, смелост и желание да покаже по най- добрия начин композициите и неоспоримия си талант! Беше красива, вдъхновена и изпълнена с вяра за силна игра! Пред очите ми се състезаваше ИСТИНСКА БЪЛГАРКА напомняща ми със смелата си игра силата на голямата българска школа по художествена гимнастика!
Много се гордея с Неви, защото своя огромен скок като развитие тя постигна за по- малко от година. Влизайки в ТОП 10 на световната художествена гимнастика на това световно първенство, при тази жестока конкуренция, тя даде заявка за бъдещи още по- големи успехи.
Говорихме много, анализирахме участието и, както нейното така и на съперничките и. Вярвам, че това нейно представяне ще бъде стимул за нейните бъдещи планове и мечти.
Поздравявам Невяна и и пожелавам успешна подготовка за Олимпийските игри в Рио и запомнящо се участие в тях!
Поздравявам и нейната лична треньорка Бранимира
Маркова и главния треньор Ефросина Ангелова!

Обичам те и се гордея с теб, Неви!❤

Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 4:32 pm    Post subject: Reply with quote

Браво на ансамбъла! yanim Ох, отдъхнах си! Където и да ги класират, те излязоха и показаха, че са борбени състезатели и излизат с чест от многобоя!

Freund

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 5:20 pm    Post subject: Reply with quote

Браво на момичетата от ансамбъла, квота+медал при толкова напрежение, сметки и задкулисни игри - просто чудесно! yanim

Утре да играят за себе си и за всички, които ги подкрепят, по света и у нас! Cool

Back to top
vessy

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 6:27 pm    Post subject: Reply with quote

Съвсем искрено, а не преднамерено питам специалистите къде пада трудността на българките. Федерацията на тяхната страница обясниха, че всички тръгвали от 10. Кое е това, което не изпълняваме? Има почти точка разлика с рускините. Освен това беше казано, че рускините днес играли безупречно!?? Във всички състезания руските коментаторки казват за нас -липсва скорост, амплитуда и трудност.

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 10:08 pm    Post subject: Reply with quote

Не се съм специалист, но правилниците ги следя от години и това какво се случва на терена. Всички българки играят на 10 или ако някъде е 9.9 или 9.8 е защото не могат да нагласят трудностите така, че сбора да е точно 10. Обикновено това е изключение. Къде пада трудността - има изпълнени нечисто елементи, има неизпълнени елементи, има описани например 3-4 пирует, а се изпълнява 2 или 3-4 оборот са нечисти и падат. Аз виждам по принцип много неточности, не ги коментирам, защото обикновено зрителя вижда изтърваването, падането т.е. видимите от всички неточности и честно ми е доста трудно да общувам с фенове, защото ще изляза черногледа. Те виждат и се радват, когато детето не е изтървало. При ансамблите е още по-трудно - една състезателка, ако не изпълни достатъчно чисто 1 елемент, тази трудност пада.

Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 10:34 pm    Post subject: Reply with quote

България ленти многобой
http://vbox7.com/play:863a417d7b

България бухалки и обръчи многобой
http://vbox7.com/play:58e17ac1c1&start=22

vessy

PostPosted: Sat Sep 12, 2015 10:38 pm    Post subject: Reply with quote

Благодаря! За това става въпрос! Слушах много внимателно коментара и не мога да разбера как Русия със заплитане, гонения, залитане и подскачане на Диана в средата и куп други работи получи 18 на ленти. После казаха дори, че имали уникална техника и били безупречни. За мен тяхната база беше 11 примерно, за получат 9.000 на изпълнение.
Надявам се утре нещата да си дойдат на мястото!

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sun Sep 13, 2015 10:19 am    Post subject: Reply with quote

Русия няма да я коментирам никога. Там нещата стоят по друг начин. Радвам се, че в индивидуалното играят наистина извънземна гимнастика – Рита и Яна, която ме вълнува, че поне не ме е яд на класирането. Конюнктурно ясно се вижда как бяха подпирани японките защото предстоят избори и мандатите на Бруно Гранди приключват. Като нов шеф на ФИГ се спряга най-вече името на Morinari Watanabe, Япония.
Друго ми направи впечатление - Винер в публиката, Алина в официална ложа. Една снимка няма на двете заедно! Винаги преди това са демонстрирали огромната си любов и привързаност. Дали няма Алина вече да поеме Федерацията на Русия. Не намирам друго обяснение. Ако някой трябва да поеме Ф-ята от Винер за мен това е Канаева - тя е работягата и мозъка, нещо абсолютно необходимо за този пост. Мои си размисли Smile

Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum