RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

Световно първенство в Измир, 22-28.09.2014
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
venbo

PostPosted: Sun Sep 21, 2014 11:19 am    Post subject: Reply with quote

На всички наши момичета СИЛЕН ДУХ,КЪСМЕТ И УСПЕХ!!!

Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 9:58 am    Post subject: Reply with quote

обръч

FILIPOVA Radina BUL 15.716
MATEVA Mariya BUL 16.666
VLADINOVA Neviana BUL 15.350

just_me

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 10:17 am    Post subject: Reply with quote

По информация на Gergely от английския форум, първоначално са сбъркали музиката на Неви, след което са се поправили. Не знам дали това е довело до някаква разконцентрация. Обръчът й ми е нейното любимо съчетание и ми се искаше да успее да получи по-висока оценка за него! Успех на всички и утре Smile!

Back to top
mirindaa71

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 10:46 am    Post subject: Reply with quote

Неви не веднъж е показвала, че може да получава мнооого по-висока оценка на обръч. Очевидно е имала сериозни проблеми. Sad
Уви, рискът две момичета да играят по три уреда не се оправдава още на старта. С тези оценки, уви, нито Неви, нито Ради имат шанс за 24-те. Остава да се молим Мария да играе стабилно, а двете ни момичета да се успокоят и да покажат какво могат в оставащите им по две изпълнения.

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 12:29 pm    Post subject: Reply with quote

just_me wrote:
По информация на Gergely от английския форум, първоначално са сбъркали музиката на Неви, след което са се поправили. Не знам дали това е довело до някаква разконцентрация. Обръчът й ми е нейното любимо съчетание и ми се искаше да успее да получи по-висока оценка за него! Успех на всички и утре Smile!

ВАроятно така се е получило. На Неви са пуснали музиката на Мария. Изчакала е да пуснат нейната и после е допуснала груба грешка на колелото с тилната.

Днес имаме съдия на обръч - Даниела ВЕлчева.

ДАли ще влязат в 24 зависи колко момичета ще играят по 3-4 и дали ще издържат. Нека от първия уред да не предвещаваме изхода. Днес играем от първите, базата е ниска и ще хвръкне до вечерта. Следващите дни се сменят нещата. Италианки и японки с доста високи оценки, така че дали гл.треньор оправдава гласуваното доверие ще видим.
За всяко момиче има неудобни моменти освен отговорността.

Неви - играе само 3 уреда- голям риск, но дали това не е нейн избор или на Ефросина аз не знам - поради травма или малкия арсенал на пируети. От друга страна тя има най-много състезания и е най-налаганата тази година, като си има и хубавите успехи. Неви я пускат като номер 1 на България - играе 3та от отбора, а това също влияе на оценките

Мария - въпреки контузиите ще си изиграе 4 уреда. Пропусна много състезания и буквално влетя на ЕП и се представи достойно. Последва абсурда с 0 в София и то на днешния уред на който изкара хубава оценка.

Радина е неизвестна никому - с 2 състезания за годината. 3 номер в отбора, което автоматично означава най-слабия в отбора и от там също се влияят в оценките. До преди 15 дни не знаеше дали ще играе в Измир, после 1 уред, след ден два станаха 2 уреда и преди дни се оказа и лента. За един дори улегвал състезател това е стрес, да не говорим за един неопитен и млад състезател какво е.

На всяко от момичетата е много трудно, положили са много труд, усилия и болка и нека не ги съдим предварително.

mirindaa71

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 1:31 pm    Post subject: Reply with quote

Охх, изобщо не ги съдя. И много искам и трите да се представят по възможно най-добрия начин.

Но смятам, че като играеш 3 уреда риска е голям. И всяка стъпка накриво е фатална.... Дано да греша. Времето ще покаже....

Но оценката на Неви е ниска за нея. Точно с оглед, че е добре позната на съдийките. Участва в доста състезания и има не един финал през този сезон. Неви е боец и съм сигурна, че следващите ѝ оценки ще са много по-добри. Но дали ще успее да компенсира с три уреда!? Аз поне не съм оптимист точно с оглед и на това, че базата за играещите по-късно се вдига...

А Ради...Абсолютно оценявам факта, че е дебютантка, че играе като трета в отбора и съответно съдийките я оценяват като "третата" независимо как играе. С оглед на това оценката ѝ никак не е лоша. Но за 24-те? Ами песимист съм. Но и от Ради не очаквам чудеса. На мен поне на този етап ми се иска съдийките да я забележат и запомнят, защото за мен тя е нашият залог за бъдещето....

При всички случаи пожелавам мноооого късмет и спокойствие и на трите ни момичета в следващите дни! Пък каквото стане. :go ahead:

Back to top
venbo

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 1:34 pm    Post subject: Reply with quote

Стискам палци за следващите дни!Другите също грешат,така че нищо не е загубено!Напред и горе главите!Ние сме с вас!

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 2:04 pm    Post subject: Reply with quote

mirindaa71 дори за миг не съм си помислила, че ги съдиш! Ти си много добронамерена и знам, че просто споделяш притесненията си за избора на гл. треньор.

4eking

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 7:12 pm    Post subject: Reply with quote

Уважаема Венета, ако може да не ми се трият коментарите ОК, това че си изказвам мнението за Ефросина, и на някой не му харесва е отделен въпрос, да и още веднъж пак ТАЗИ ЗЛОБНА ЖЕНА ТРЯБВА ДА СЕ МАХА ОТ БЪЛГАРИА, ВИДЯХТЕ КАКВО ПРАВИ...СЕГА ПАК ГО ИЗТРИИТЕ ДА

Back to top
miracle

PostPosted: Mon Sep 22, 2014 8:09 pm    Post subject: Reply with quote

All information >>>

Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 3 of 10

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum