RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

Световно първенство в Измир, 22-28.09.2014
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
poli

PostPosted: Wed Sep 24, 2014 3:50 pm    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=z2vw45gQ8-A&feature=youtu.be
Неви на бухалки - много ми хареса !!!

Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 6:55 am    Post subject: Reply with quote

Дано имаме финалистка на бухалки, а защо не и 2 :go ahead:

Дано днес успеем да изпреварим в отборното Израел, но който каквото ще да казва си е от голямо значение в кой поток играем. Започнахме и завършваме в 1 поток, а там оценките са винаги по-виски и се дава база. Това може да не е от значение за утвърдените, но за другите - да. Неви е изиграла хубава топка, но оценката не е очакваната. Стискам им палци! Нека ме опровергаят за потоците и ще съм безкрайно щастлива :go ahead:

poli

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 7:46 am    Post subject: Reply with quote

Вени, а последно днес кой ще играе лента?

Back to top
poli

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 10:13 am    Post subject: Reply with quote

Малко гадничко звучи, но Галкина е объркала бухалките и Неви все още е с приличен шанс за финал Smile

Back to top
poli

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 10:21 am    Post subject: Reply with quote

Радина 15,783 и без шансове за многобой.
Иначе стабилно представяне за нея.
Но не съм убедена, че трябваше да играе 3 съченаия.

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 1:40 pm    Post subject: Reply with quote

Мария - 16,441

Аз не знам каква е била причината Неви да не играе 4 уреда - може да е по нейно желание, знаем че и куцат много пируетите и да са решили, че е по-добре да се концентрира на 3 уреда. Ако трябваше да играе трети уред Радина, то това са бухалките - това е нейния уред. В последния момент в Турция да разбира, че ще играе най-слабисия си уред - лента си е стрес. Не знам от какво е продиктувано всичко това, само догадки.

Единствена с треньора си в Турциа е Неви. Би трябвало ако нещо в движение може да се промени да го направят. ПЕтя и Филипа бяха там по време на лагера. ПЕтя се прибра защото няма смисъл да стои в публиката, Филипа остана. Ужасно трудно е вече цяла седмица да нямаш връзка със състезателя. Телефоните им са в Ефросина, така че всичко се решава от щаба - Ефросина, хореограф и Брани. Раева вчера пътува за Турция.

Пиша всичко това като малко разяснение, защото ми казаха какви небивалици са започнали да излизат и да ескалират с времето по форуми. Момичетата се държят помежду си като отбор, но това не пречи на нечия майка да ескалира напрежение. Аз се надявам, Неви да влезе в 24 и да я видим в пълна светлина. Мимето си е вътре. Радина се представи много достойно - 3 и оценки влизат за отборното.

poli

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 2:15 pm    Post subject: Reply with quote

Благодаря, Вени, за разясненията Smile
Не мога да разбера защо СП са голяма мъгла последните години, миналата година в Киев беше по същия начин. Може и изобщо да не видим съчетанията, ако ФИГ не благоволи да пусне нещо.
Независимо, че и е най-слабия уред, Радина се справи отлично. Момичетата не са виновни за треньорските решения, но определено си е недомислено.
А Неви не влиза със сигурност - 25 та е към момента.
А за Раева - нямам думи. Но нищо ново под слънцето, де. Тя и на ЕП не ходи, когато не участват големия ансамбъл.

Back to top
4eking

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 3:23 pm    Post subject: Световно Reply with quote

ЗДРАВЕЙТЕ...След всички прочетени коментари покрай Световното по Художествена гимнастика индивидуално в Измир, искам да кажа че е основателно е притеснението на хората обичащи този спорт. За много неща сте прави, но искам да направя само едно допълнение. Всеки път когато стане въпрос за някакъв успех в индивидуалното се цитира само името на г-жа Ангелова, а всеки път когато има провали, които за съжаление вече са много чести става въпрос за грешка в "ЩАБА".
Не разбрахте ли че щаб няма, а всичко се решава от прищявките на г-жа Ангелова. Не знам какво трябва да се случи за да се отнемат тези права, и да и оставим единственото право да си закупи и използва еднопосочния билет за САЩ... Cheers

Back to top
poli

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 3:49 pm    Post subject: Reply with quote

Въпреки всичко не мисля, че драмата е единствено в г-жа Ангелова. Предните години резултатите в индивидуалното се крепяха единствено на Силвия Митева, въпреки цялото нехайство на Федерацията. Сега Силвия я няма и всъщност си стана очакваното - огромна дупка.

Back to top
miracle

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 6:06 pm    Post subject: Reply with quote

LIVE results, broadcast and more photos >>>

Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 5 of 10

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum