RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

Световно първенство в Измир, 22-28.09.2014
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14358
Location: Варна

PostPosted: Wed Jul 09, 2014 2:26 pm    Post subject: Световно първенство в Измир, 22-28.09.2014 Reply with quote



Тук ще има онлайн излъчване
https://www.youtube.com/user/figchannel

Информация за Световното първенство
https://www.fig-gymnastics.com/site/site/miniSiteNews?id=5727
Training and Competition schedules INDIVIDUALS
https://www.fig-gymnastics.com/site/site/download?fileId=1066
Training and Competition schedules GROUPS
https://www.fig-gymnastics.com/site/site/download?fileId=1067

резултати
http://live.swisstiming.com/CisWebApp/
http://www.fig-docs.com/live_results/5727/5727.php


http://figfront.lx2.sportcentric.com/events/5727
http://www.tcf.gov.tr/tr/
http://www.izmir2014.org/
https://www.fig-gymnastics.com/site/competition/view?id=5727
https://www.facebook.com/TurkCimFed
https://twitter.com/turkcimfed

PROVISIONAL PROGRAM (Subject to changes)
FIG RHYTHMIC GYMNASTICS WORLD CHAMPIONSHIPS
INDIVIDUAL AND GROUP COMPETITIONS
IZMIR (TUR)
22 – 28 SEPTEMBER, 2014

THU. 18 Sept.
09:00 – 19:00 FIG RG Technical Committee Meeting
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
All day Official arrival day of Delegations for Individual competitions
----------------------------------------------------------------------------------------
FRI. 19 Sept.
09:00 – 19:00 FIG RG Technical Committee Meeting
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
09:00 – 10:00 Orientation Meeting for Individual Competitions
09:00 – 11:30 Creativity and Choreography Workshop 1 for Coaches and Judges
15:00 – 17:30 Creativity and Choreography Workshop 2 for Coaches and Judges
All day Training for Individuals as per schedule
----------------------------------------------------------------------------------------
SAT. 20 Sept
All day Training and Podium training for Individuals as per schedule
09:00 – 19:00 FIG RG Technical Committee Meeting
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
----------------------------------------------------------------------------------------
SUN. 21 Sept.
All day Training and Podium training for Individuals as per schedule
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
09:00 – 13:00 Judges’ meeting and instruction for Individuals
13:00 – 13:15 Judges’ instruction by Swiss Timing
19:00 – 21:00 Opening Ceremony
----------------------------------------------------------------------------------------
MON. 22 Sept.
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
08:00 – 12:00 Training for Individuals blocs 3/4
08:15 – 09:15 Judges’ briefing and draw for CI Individuals Hoop and Ball
10:00 – 11:30 CI Individual blocs 1/2, Hoop and Ball alternatively
11:30 – 12:00 Break
12:00 – 13:30 CI Individual blocs 1/2, Hoop and Ball alternatively
13:30 – 15:00 Break
14:00 – 18:30 Training for Individuals blocs 1/2
15:00 – 16:30 CI Individual blocs 3/4, Hoop and Ball alternatively
16:30 – 17:00 Break
17:00 – 18:30 CI Individual blocs 3/4, Hoop and Ball alternatively
----------------------------------------------------------------------------------------
TUE. 23 Sept.
All day Optional arrival for Group Coaches and Judges to participate in the
Artistry and Music Workshop (24 September)
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
08:00 – 12:00 Training for Individuals blocs 2/1
08:45 – 09:45 Judges’ briefing for competition I
10:00 – 11:30 CI Individual blocs 4/3, Hoop and Ball alternatively
11:30 – 12:00 Break
12:00 – 13:30 CI Individual blocs 4/3, Hoop and Ball alternatively
13:30 – 15:00 Break
13:30 – 17:30 Training for Individuals blocs 4/3
15:00 – 16:30 CI Individual blocs 2/1, Hoop and Ball alternatively
16:30 – 17:00 Break
17:00 – 18:30 CI Individual, blocs 2/1, Hoop and Ball alternatively
18:30 – 19:00 Break
18:30 – 19:15 Judges’ draw for CIII Individuals Hoop & Ball
20:00 – 20:30 CIII Individual Hoop
20:30 – 21:00 CIII Individual Ball
Following Award Ceremony Finals Hoop
Following Award Ceremony Ball
----------------------------------------------------------------------------------------
WED. 24 Sept.
All day Official arrival day of the Delegations for Group competitions and
Judges for Groups
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
08:15 – 09:15 Judges’ briefing and draw for CI Individuals Clubs and Ribbons
08:30 – 12:30 Training for Individuals blocs 3/4
10:00 – 11:30 CI Individual blocs 1/2, Clubs and Ribbon alternatively
11:30 – 12:00 Break
12:00 – 13:30 CI Individual blocs 1/2, Clubs and Ribbon alternatively
13:30 – 15:00 Break
14:30 – 19:30 Training for Individuals blocs 1/2
16:00 – 19:00 Artistry and Music Workshop for Group Coaches and Judges
15:00 – 16:30 CI Individual blocs 3/4, Clubs and Ribbon alternatively
16:30 – 17:00 Break
17:00 – 18:30 CI Individual blocs 3/4, Clubs and Ribbon alternatively
----------------------------------------------------------------------------------------
THU 25 Sept.
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
09:00 – 10:00 Orientation Meeting for Groups
All day Training for Groups as per schedules
08:00 – 13:00 Training for Individuals blocs 2/1
08:45 – 09:45 Judges’ briefing for CI Individuals Clubs and Ribbon
10:00 – 11:30 CI Individual blocs 4/3,Clubs and Ribbon alternatively
11:30 – 12:00 Break
12:00 – 13:30 CI Individual blocs 4/3,Clubs and Ribbon alternatively
13:30 – 15:00 Break
15:00 – 16:30 CI Individual blocs 2/1,Clubs and Ribbon alternatively
16:30 – 17:00 Break
17:00 – 18:30 CI Individual blocs 2/1,Clubs and Ribbon alternatively
18:30 – 19:00 Break
18:30 – 19:15 Judges’ draw for CIII Individuals Clubs and Ribbon
20:00 – 20:30 CIII Individual Clubs
20:30 – 21:00 CIII Individual Ribbon
Following Award Ceremony Finals Clubs
Following Award Ceremony Finals Ribbon
Following Award Ceremony Teams
----------------------------------------------------------------------------------------
FRI. 26 Sept.
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
08:00 – 15:30 Training and Podium Training for Groups as per schedules
09:00 – 13:00 Judges’ meeting and instruction for Groups
13:00 – 13:15 Judges’ instruction by Swiss Timing
09:00 – 15:00 Training for Individuals CII All-around Final
15:00 – 16:00 Athletes’ meeting
14:45 – 15:45 Judges’ briefing and draw for CII Individuals
16:30 – 19:00 CII Individuals All-around Competition (gymnasts ranked 13-24)
19:00 – 20:00 Break
20:00 – 22:30 CII Individuals All-Around Competition (gymnasts ranked 1-12)
Following Longines Prize of Elegance
Following Award ceremony for Individual All-around Final
----------------------------------------------------------------------------------------
SAT. 27. Sept.
All day Departure of Individuals Delegations
All day Training for Group competitions as per schedules
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
13:15 – 14:15 Judges’ briefing and draw for CI Group
15:00 – 17:15 CI Group 5 Clubs and 3 Balls + 2 Ribbons alternatively
17:15 – 17:45 Break
17:45 – 20:00 CI Group 5 Clubs and 3 Balls + 2 Ribbons alternatively
Following Award Ceremony for CI Groups
----------------------------------------------------------------------------------------
SUN. 28 Sept.
As needed Meeting FIG Staff LOC Staff
09:00 – 11:00 Podium Training for Group Finalists
11:00 – 12:00 Medical meeting “Fight against Doping” - Updates
11:00 – 14:00 Gala rehearsal
12:15 – 13:15 Judges’ briefing and draw for CIII Group
15:00 – 15:40 CIII Group 5 Clubs
15:40 – 16:20 CIII Group 3 Balls + 2 Ribbons
16:20 – 16.30 Award Ceremony Final 5 Clubs
16:30 – 16:40 Award Ceremony Final 3 Balls + 2 Ribbons
16:50 – 17:50 Gala and Closing Ceremony
20:30 Farewell Banquet
----------------------------------------------------------------------------------------
MON. 29 Sept.
All day Departure of the Groups delegations
All day FIG RG Technical Committee meeting
----------------------------------------------------------------------------------------
TUE. 30 Sept.
09:00 – 19:00 FIG RG Technical Committee meeting
----------------------------------------------------------------------------------------
WED. 01 Oct.
All day Departure FIG RG Technical Committee Members

Състезанието е в следния формат
Individual Competitions:
- CI = Competition I: Qualifications for CII and CIII
- CII = Competition II: All-Around competition:
 24 best gymnasts from CI
- CIII = Competition III: Apparatus Finals.
 8 best gymnasts of CI on each of the 4 apparatus
Group Competitions:
- CI = Competition I: General Competition and qualifications for CIII
- CIII - Competition III: Finals for Groups
 8 best Groups of CI on 5 Clubs and
 8 best Groups of CI on 3 Balls + 2 Ribbons

състав на делегацията


Залата



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.


Last edited by Veneta A on Mon Sep 22, 2014 12:52 pm; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14358
Location: Варна

PostPosted: Wed Jul 09, 2014 2:37 pm    Post subject: Reply with quote

Подкрепете националния отбор на световното първенстжо в Измир
УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ, ФЕНОВЕ И ПРИЯТЕЛИ, ЕЛАТЕ С НАС В ПОДКРЕПА НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР НА СВЕТОВНАТА ПЪРВЕНСТВО В ИЗМИР!

След изключителните успехи и достойно представяне на приключилото ЕП, българските момичета заслужават и се НУЖДАЯТ от нашата безрезервна подкрепа в битката за медали. Нека бъдем с тях на място и преживеем заедно емоцията на голямото първенство!
И още, какъв по прекрасен повод да съчетаем една прекрасна ваканция с потапянето в красотата и феерията на СВЕТОВНАТА ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА!
Българска федерация по художествена гимнастика организира екскурзия в подкрепа на националния отбор на Световното първенство в гр. Измир, Турция.
По програма състезанието ще се проведе от 18 до 29 септември 2014 г. общо 11 дни. От 18 до 24 септември – отборно индивидуално и финали на отделните уреди – Състезание I и Състезание III.
Екскурзията предложена от БФХГ е за периода от 25 до 29 Септември 2014 и включва престой и наблюдение на състезанието, както следва:

25 септември – пристигане
26 септември - индивидуален многобой
27 септември - ансамбли многобой
28 септември - ансамбли финали
29 септември – отпътуване

ОФЕРТИ

Първи вариант включва:
Транспорт – автобус София – Измир – София, както и придвижване всеки ден от хотела до залата, пълен пансион – закуска, обяд и вечеря в SOLE SANTA MARIA – хотел 4 звезди на 65 км от Измир и на 5 км до Кушадъсъ - 4 нощувки. Хотелът е разположен на брега на морето.
Цената е 365 лева на човек
Забележка: Цената е изготвена на база група от 40 души. Възможно е да претърпи промяна при недостатъчен брой заявили се хора.

Втори вариант включва:
Транспорт – автобус София – Измир – София и придвижване всеки ден от хотела до залата, пълен пансион – закуска, обяд и вечеря в ONYRIA CLAROS 5 – хотел 5 звезди на 60 км от Измир и на 5 км до Кушадъсъ - 4 нощувки

Предварителна програма:

24 септември – Отпътуване от София около 17.00 ч. по маршрут София – Одрин – Чанаккале – Измир. Пристигане в хотела около обяд на 25 септември.
25 септември – Пристигане в хотела и настаняване на групата.
26, 27, 28 септември – трансфери от хотела до Измир и обратно
29 септември – По обяд отпътуване за България. Пристигане в София на 30 септ.
Предлага настаняване в основна сграда и във вили с изглед към залива Кларос. В комплекса има 6 заведения за хранене, частен плаж, аквапарк, външни басейни, луксозен SPA Център, вътрешен басейн.
Пакетната цена включва:
- Транспорт София – Измир – София с луксозен автобус
- Трансфер от хотела до Измер и обратно на 26, 27 и 28 септември
- 4 нощувки на база All Inclusive
- Медицинска застраховка
Пакетна цена на човек в двойна стая:
256 Euro – настаняване във вила – изглед градина
268 Euro – настаняване във вила – изглед море
275 Euro – настаняване в осн. сграда – изглед градина
289 Euro – настаняване в осн. сграда – изглед море

Билети за състезанието – пакетна цена ОЧАКВАМЕ ТЕЗИ ДНИ ДА ИЗЛЕЗЕ САЙТ С ЦЕНИТЕ НА БИЛЕТИТЕ

Срок за подаване на заявка най-късно до 15 Август 2014

Телефони и лице за контакт:
Росина Атанасова
от понеделник до петък
09.00 – 12.00 ч. и 13.00 – 17.30 ч.
02 93 00 629
0888 220 263
bulrg@abv.bg Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.
bulrg_fed@abv.bg



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
venbo



Joined: 27 Feb 2009
Posts: 690
Location: София

PostPosted: Wed Jul 09, 2014 8:37 pm    Post subject: Reply with quote

Еее,браво!Похвална идея на федерацията! yanim Дано могат повече хора да се възползват!Момичетата го заслужават!


Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14358
Location: Варна

PostPosted: Wed Jul 09, 2014 11:29 pm    Post subject: Reply with quote

малко разяснения по СП и какво ще може да се види с така организираната екскурзия

- играят се 10 съчетания от 3 или 4 състезателки за отборното - 3 обръча, 3 топки, 2 бухалки и 2 ленти. Преполагам, че Мария и Неви ще играят по 4 уреда за да се борят да влязат в състезание 2 където ще играят първите 24 класирали се състезателки за многобоя. Освен тях 2те ще пуснат надявам се Ради и Сара на по 1 съчетание или една от тях на 2 съчетания /те трябва да изиграят обръч и топка/. От това изиграване за отборното се избират 8те които ще играят във финалите на уредите.
Обръч и топка от отборното се играят 22 и 23. ФИНАЛИТЕ на тези уреди е на 23
Бухалки и лента се играят на 24 и 25. ФИНАЛИТЕ на тези уреди е на 25

На 26 е многобоя на първите 24 в индивидуалното
На 27 и 28 се състезават ансамблите - 27 многобой, на 28 финали

Екскурзията е организирана така, че в индивидуалното няма да може да се види отборното т.е. всички български момичета и няма да се види най-силните 8 във финалите на уредите. Екскурзията обхваща дните на многобоя на 24 те класирали се и всичко от ансамблите.



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
poli



Joined: 08 Nov 2006
Posts: 740

PostPosted: Thu Jul 10, 2014 9:18 am    Post subject: Reply with quote

Много странно, за пръв път виждам такова отборно с точно определени съчетания. За мен пък по-интересно би било да са бухалки и лента, там обикновено стават повече издънки и изненади.
И защо 10, а не 12?
За многобой с 3 съчетания ли се влиза или с 4?


Back to top
View user's profile Send private message
kaddo



Joined: 31 May 2007
Posts: 239
Location: София

PostPosted: Thu Jul 10, 2014 10:25 am    Post subject: Reply with quote

Вени, благодаря за разяснението.


Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14358
Location: Варна

PostPosted: Wed Sep 03, 2014 10:59 pm    Post subject: Reply with quote

33 rd FIG Rhythmic Gymnastics World Championships
Individual and Group Competitions
22 – 28 September 2014
IZMIR (TUR)


NOMINATIVE REGISTRATIONS – INDIVIDUAL COMPETITIONS

1 ANG 23297 MPANZU Anna 1995 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
2 ANG 22350 TOMAS Alice 1998 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
3 ANG 23036 HIGINO Sofia 1998 Hoop 3 Ball 3

4 ARG 9057 GIORGI Camila 1995 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
5 ARG 9095 CARRASCO PINI Ana Milagros 1991 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2

6 ARM 19109 SVIRINA Anna 1988 Hoop 1 Ball 1 Ribbon 2
7 ARM 22719 SADYAN Luiza 1994 Hoop 2 Ribbon 1
8 ARM 16405 HARUTYUNYAN Lilit 1995 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2
9 ARM 18491 SIMONYAN Klara 1997 Ball 2 Clubs 1

10 AUS 13390 PRINCE Danielle Mia 1992 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
11 AUS 20677 QUINN Amy Rebecca 1997 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2

12 AUT 10775 LINDTNER Sophia 1994 Hoop 1 Ball 1
13 AUT 10787 WEGSCHEIDER Natascha 1994 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
14 AUT 5727 RUPRECHT Nicol 1992 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

15 AZE 11091 NIFTALIYEVA Nilufar 1998 Hoop 1 Ball 1
16 AZE 9413 SHAFIZADA Gulsum 1998 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
17 AZE 21420 DURUNDA Marina 1997 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

18 BEL 23086 OU-GHANEM Najlae 1997 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
19 BEL 24829 VERPOEST Joke 1998 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2

20 BLR 8872 CHAROPA Arina 1995 Hoop 1 Ball 1
21 BLR 8861 HALKINA Katsiaryna 1997 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
22 BLR 8842 STANIOUTA Melitina 1993 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

23 BRA 20778 WENDEL JARDIM Andressa 1998 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
24 BRA 18364 AZEVEDO GAUDIO Natalia 1992 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
25 BRA 8199 CRISTINE KVIECZYNSKI Angelica 1991 Hoop 3 Ball 3

26 BUL 17017 STAYKOVA Sara 1993 Hoop 1 Ribbon 2
27 BUL 11107 MATEVA Mariya 1994 Hoop 2 Ball 3 Clubs 2
28 BUL 22769 VLADINOVA Neviana 1994 Hoop 3 Ball 2 Clubs 1
29 BUL 16848 FILIPOVA Radina 1997 Ball 1 Ribbon 1


30 CAN 12008 KOVACS Annabelle 1996 Hoop 1 Ball 1 Ribbon 1
31 CAN 12001 KITKARSKA Maria 1995 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1
32 CAN 20831 BEZZOUBENKO Patricia 1997 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

33 CHI 12428 GONZALEZ OLIVARES Valeska Lissette 1995 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
34 CHI 12604 CAIBUL DIAZ Rocio 1993 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
35 CHI 23909 POBLETE ROBLES Daniela 1996 Hoop 3 Ball 3

36 CHN 13426 DENG Senyue 1992 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
37 CHN 23546 LIU Jiahui 1996 Hoop 2 Ball 2 Ribbon 2
38 CHN 19046 WANG Yili 1997 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2

39 CPV 24336 BOAL Elyane 1998 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

40 CRO 15069 SEKOVANIC Mirjana 1995 Hoop 1 Ball 1 Clubs 2 Ribbon 2
41 CRO 15072 MILENKOVIC Elena 1996 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1

42 CUB 23132 DUQUESNE CARTAYA Yansy de la Caridad 1997 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

43 CYP 15399 CHRISTODOULIDOU Themida 1997 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

44 CZE 10481 HAMRIKOVA Nataly 1993 Hoop 1 Ball 1
45 CZE 10471 SEBKOVA Anna 1995 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
46 CZE 5738 MICKOVA Monika 1991 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

47 EGY 16546 SALMAN Fatma Magdy 1998 Hoop 1 Ball 2 Clubs 1
48 EGY 10213 ROSTOM Sara Mohamed 1996 Hoop 2 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2
49 EGY 16489 KHATTAB Nourhal Hatem 1997 Hoop 3 Ball 1 Ribbon 1

50 ESP 2201 RODRIGUEZ BALLESTEROS Carolina 1986 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
51 ESP 12191 GARCIA TIMOFEEVA Natalia 1994 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
52 ESP 21221 LLANA GARCIA Sara 1997 Hoop 3 Ball 3

53 EST 9271 BOGDANOVA Olga 1994 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
54 EST 9142 BOGDANOVA Viktoria 1994 Hoop 2 Ball 2 Ribbon 2
55 EST 15876 KALLEMAA Carmel 1997 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2

56 FIN 15948 RANTSI Kati Iina 1996 Hoop 1 Ball 1
57 FIN 18974 VOLKOVA Ekaterina 1997 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
58 FIN 16259 TIKKANEN Jouki Aino 1995 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

59 FRA 20815 CHABOUD Ambre 1997 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
60 FRA 19442 MOUSTAFAEVA Kseniya 1995 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2

61 GBR 14639 CESAR Mimi Isabella Lilli 1995 Hoop 1 Ball 1
62 GBR 18795 SHERLOCK Stephani 1996 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
63 GBR 14628 HALFORD Laura 1996 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

64 GEO 12021 TSETSADZE Liana 1996 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1
65 GEO 12073 KHVEDELIDZE Gabriela 1998 Hoop 2 Ball 2 Ribbon 1
66 GEO 12189 PAZHAVA Salome 1997 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

67 GER 8786 JUNG Laura 1995 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
68 GER 14779 BEREZKO-MARGGRANDER Jana 1995 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2

69 GRE 16841 ALEVROGIANNI Kyriaki 1997 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
70 GRE 14766 FILIOU Varvara 1994 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2

71 HUN 4740 VASS Dora 1991 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
72 HUN 15021 BOROCZ Bianka 1997 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2
73 HUN 15754 KECZA Daniella Zita 1996 Hoop 3 Ball 3 Ribbon 2

74 ISR 4673 RIVKIN Neta 1991 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
75 ISR 15247 VEINBERG FILANOVSKY Victoria 1995 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
76 ISR 20259 POPLINSKY Martina 1998 Hoop 3 Ball 3

77 ITA 18783 CRESCENZI Maria Carmen 1998 Hoop 1 Ball 2
78 ITA 15040 RUSSO Alessia 1996 Hoop 2 Clubs 1 Ribbon 2
79 ITA 14888 BERTOLINI Veronica 1995 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2
80 ITA 18784 DI LUCA Giulia 1996 Ball 1 Ribbon 1

81 JPN 15240 HAYAKAWA Sakura 1997 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
82 JPN 15242 MINAGAWA Kaho 1997 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
83 JPN 30814 MIKAMI Maho 1993 Hoop 3 Ball 3

84 KAZ 18533 SARYBAY Aidana 1998 Hoop 1 Ball 2 Ribbon 1
85 KAZ 22538 ZHUMATAYEVA Selina 1998 Hoop 2 Ball 1 Clubs 1
86 KAZ 15493 ASSYMOVA Aliya 1997 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

87 KGZ 22702 MIAKSHEVA Regina 1996 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
88 KGZ 19133 MYRZAKMATOVA Aiturgan 1996 Hoop 2 Ball 2 Ribbon 2
89 KGZ 21745 KIIAZOVA Saltanat 1998 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2

90 KOR 19668 LEE Daae 1994 Hoop 1 Ball 1
91 KOR 13384 GIM Yun Hee 1991 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
92 KOR 14507 SON Yeon Jae 1994 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

93 LAT 20388 JEFIMOVA Anastasija 1994 Hoop 1 Ball 1
94 LAT 20330 ZAVADSKA Marika 1998 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
95 LAT 14769 GAMALEJEVA Jelizaveta 1994 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

96 LTU 22621 GRISANINA Anastasija 1996 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
97 LTU 18788 SKLENYTE Karolina 1996 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
98 LTU 20586 STORK Olga 1998 Hoop 3 Ball 3

99 MEX 6185 CASTILLO GALINDO Rut 1990 Hoop 1 Ball 1 Ribbon 1
100 MEX 2152 VALDEZ PEREZ Cynthia 1987 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 2
101 MEX 9569 DIAZ ARNAL Karla 1995 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2

102 NAM 9121 BIERBACH Nicole Monique 1993 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

103 NOR 16285 HOLTE Emilie 1996 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
104 NOR 21356 RUUD Marie Therese 1997 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2
105 NOR 16461 LUNDE Fanny Cecilie Hozman 1996 Hoop 3 Ball 3

106 POL 9736 CZARNIECKA Anna 1995 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

107 POR 18745 LAPAS DOMINGUES Tania Sofia 1997 Hoop 1 Ball 2 Ribbon 1
108 POR 21183 COIMBRA VALENTE Rafaela 1998 Hoop 2 Ball 1 Clubs 1
109 POR 12182 COELHO Carolina 1996 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

110 ROU 13301 PISCUPESCU Alexandra 1994 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

111 RSA 10569 VAN ROOYEN Aimee 1995 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
112 RSA 7496 LEGOTE Grace Matsetsa 1992 Hoop 2 Ball 2 Clubs 2 Ribbon 2

113 RUS 20096 SOLDATOVA Aleksandra 1998 Hoop 1 Ball 1
114 RUS 19136 TITOVA Maria 1997 Hoop 2 Ribbon 1
115 RUS 16839 KUDRYAVTSEVA Yana 1997 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2
116 RUS 18525 MAMUN Margarita 1995 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 2

117 SIN 21983 TONG Kah Mun 1998 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

118 SLO 9661 CEBASEK Monija 1997 Hoop 1 Ball 1 Clubs 2
119 SLO 9825 KRAGULJ Sara 1996 Hoop 2 Ball 2 Ribbon 2
120 SLO 9540 KRATOCHWILL Spela 1998 Hoop 3 Ball 3 Clubs 1 Ribbon 1

121 SMR 18444 CASTIGLIONI Lucia 1998 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1

122 SRB 22544 JOVANOVIC Anja 1998 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1
123 SRB 18848 RADOVIC Lana 1998 Hoop 2 Ball 2 Ribbon 1
124 SRB 18878 MILACIC Milena 1995 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

125 SWE 18960 OLSSON Elsie Josefine 1998 Hoop 1 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
126 SWE 9252 PETTERSSON Anna Jennifer 1993 Hoop 2 Ball 1 Clubs 2 Ribbon 2

127 TUR 15868 CELEP Elif Zeynep 1994 Hoop 1 Ball 1 Clubs 2 Ribbon 1
128 TUR 16006 KUSEM Zeynep 1996 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 2
129 TUR 15871 KILAVUZ Selin 1997 Hoop 3 Ball 3

130 UKR 19731 ROMANOVA Eleonora 1998 Hoop 1 Ball 1
131 UKR 9710 MAZUR Viktoriia 1994 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
132 UKR 9709 RIZATDINOVA Ganna 1993 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

133 USA 14578 KERBER Jasmine 1996 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2
134 USA 14522 SEREDA Rebecca 1996 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
135 USA 18100 LU Serena 1998 Hoop 1 Ball 1

136 UZB 9590 SERDYUKOVA Anastasiya 1997 Hoop 1 Ball 1
137 UZB 6191 RAKHMATOVA Djamila 1990 Hoop 2 Ball 2 Clubs 1 Ribbon 1
138 UZB 13914 NAZARENKOVA Elizaveta 1995 Hoop 3 Ball 3 Clubs 2 Ribbon 2

139 VEN 14519 SANCHEZ SALAZAR Michelle Steffanie 1994 Hoop 1 Ball 1 Clubs 1 Ribbon 1
---------------------------------------------------------------------------------

33 rd FIG Rhythmic Gymnastics World Championships
Individual and Group Competitions
22 – 28 September 2014
IZMIR (TUR)


NOMINATIVE REGISTRATIONS – GROUP COMPETITIONS

1 ANG 23829 PANGULEIPO Beniude 1997 Group 5 Group 3+2
2 ANG 23823 HENRIQUES Jandira 1995 Group 5 Group 3+2
3 ANG 23820 GASPAR Yolanda 1996 Group 5 Group 3+2
4 ANG 22358 FRANCISCO Nkumba 1996 Group 5 Group 3+2
5 ANG 23828 CABRAL Margarida 1996 Group 5 Group 3+2

6 AUT 10777 VERTACNIK Lena 1993 Group 5 Group 3+2
7 AUT 11536 SPRINZL Anna 1998 Group 5 Group 3+2
8 AUT 13452 RUPRECHT Anna 1995 Group 5 Group 3+2
9 AUT 18557 NACHBAUR Vanessa 1997 Group 5 Group 3+2
10 AUT 11558 DETKOVA Anastasiya 1997 Group 5 Group 3+2

11 AZE 18302 VASILEVA Siyana 1996 Group 3+2
12 AZE 21998 PLATONOVA Aliaksandra 1998 Group 5 Group 3+2
13 AZE 9566 PASHAYEVA Aliya 1995 Group 5 Group 3+2
14 AZE 9351 MUSTAFAYEVA Aynur 1998 Group 5 Group 3+2
15 AZE 18660 DOMAN Diana 1998 Group 5 Group 3+2
16 AZE 8018 ABBASOVA Sabina 1994 Group 5

17 BLR 8867 PISCHELINA Valeriya 1995 Group 3+2
18 BLR 28742 TSITSILINA Arina 1998 Group 5 Group 3+2
19 BLR 8870 KATSIAK Maryia 1997 Group 5
20 BLR 8854 KADOBINA Maria 1997 Group 5 Group 3+2
21 BLR 8864 DUDZENKOVA Hanna 1994 Group 5 Group 3+2
22 BLR 8977 CHELDISHKINA Ksenya 1997 Group 5 Group 3+2

23 BRA 12623 ROSA SAMPAIO Eliane 1992 Group 3+2
24 BRA 15012 MACHADO PEREIRA Francielly 1995 Group 5 Group 3+2
25 BRA 18863 GMACH Mayra de Fatima 1996 Group 5 Group 3+2
26 BRA 21758 MORAES DA SILVA Gabrielle 1997 Group 5 Group 3+2
27 BRA 21759 MAGALHAES SILVA Isadora 1997 Group 5
28 BRA 14636 POMINI FRANCISCO Beatriz 1996 Group 5 Group 3+2

29 BUL 9822 TODOROVA Hristiana 1994 Group 5 Group 3+2
30 BUL 10127 STOYANOVA Tsvetelina 1994 Group 5 Group 3+2
31 BUL 9581 NAYDENOVA Tsvetelina 1994 Group 5 Group 3+2
32 BUL 4627 MAEVSKA-VELICHKOVA Mihaela 1990 Group 5 Group 3+2
33 BUL 14817 KAMBEROVA Reneta 1990 Group 5 Group 3+2


34 CAN 21790 KORJUS PARKER Teija Kiirsa 1997 Group 3+2
35 CAN 12851 REZNIK Victoria 1995 Group 5
36 CAN 12852 REZNIK Anjelika 1995 Group 5 Group 3+2
37 CAN 25276 NOWELL Lucinda 1996 Group 5 Group 3+2
38 CAN 30809 KOJEVNIKOV Maya 1996 Group 5 Group 3+2
39 CAN 11995 CAMERON Katrina 1995 Group 5 Group 3+2

40 CHN 20943 DING Ziyi 1997 Group 3+2
41 CHN 18755 BAO Yuqing 1993 Group 5 Group 3+2
42 CHN 19050 ZHANG Ling 1992 Group 5 Group 3+2
43 CHN 19044 YANG Ye 1994 Group 5 Group 3+2
44 CHN 19049 ZHAO Jingnan 1995 Group 5 Group 3+2
45 CHN 16963 SHU Siyao 1992 Group 5

46 CUB 23838 GARCIA BRAVO Camila 1997 Group 5 Group 3+2
47 CUB 23121 RAMIREZ BLANCO Adriana 1995 Group 5 Group 3+2
48 CUB 11722 PEREZ RODRIGUEZ Martha 1995 Group 5 Group 3+2
49 CUB 11746 SAVON DIAZ Legna de la Caridad 1995 Group 5 Group 3+2
50 CUB 11596 FERNANDEZ CUTINO Zenia Rosa 1990 Group 5 Group 3+2

51 CZE 10449 VERNEROVA Katerina 1998 Group 3+2
52 CZE 10444 LOHYNSKA Tereza 1998 Group 5
53 CZE 10434 SIROKA Lenka 1997 Group 5 Group 3+2
54 CZE 28678 HEJCOVA Alice 1998 Group 5 Group 3+2
55 CZE 10467 HEGROVA Veronika 1995 Group 5 Group 3+2
56 CZE 10470 GERYCHOVA Katerina 1995 Group 5 Group 3+2

57 EGY 19083 AHMED BARAKA Yara 1998 Group 3+2
58 EGY 21575 ELKATTAN Sarah 1998 Group 5 Group 3+2
59 EGY 19098 MOSTAFA Malak Amr 1998 Group 5 Group 3+2
60 EGY 10217 ELKATIB Alia Yassin 1995 Group 5
61 EGY 10220 ELKOLALI Aisha 1996 Group 5 Group 3+2
62 EGY 10206 ELDEEB Jacinthe Tarek 1995 Group 5 Group 3+2

63 ESP 12188 QUEREDA FLORES Alejandra 1992 Group 5 Group 3+2
64 ESP 12575 MOHEDANO SANCHEZ DE MORA Lourdes 1995 Group 5 Group 3+2
65 ESP 12583 LOPEZ BENACHES Elena 1994 Group 5 Group 3+2
66 ESP 16630 GAVEZOU CASTRO Artemi 1994 Group 5 Group 3+2
67 ESP 4736 AGUILAR NAVARRO Sandra 1992 Group 5 Group 3+2

68 FIN 22593 LAPINA Kristina 1998 Group 3+2
69 FIN 18633 PURJE Aino 1996 Group 5 Group 3+2
70 FIN 18629 KOPRINEN Elina 1998 Group 5 Group 3+2
71 FIN 18630 KOLKKANEN Heleri 1997 Group 5
72 FIN 17152 KOKKONEN Sonja Armida 1996 Group 5 Group 3+2
73 FIN 18632 KANGAS Riikka 1997 Group 5 Group 3+2

74 FRA 11603 AY Samantha 1995 Group 3+2
75 FRA 14724 LETUL Marine 1996 Group 5
76 FRA 11599 CHAROY Oceane Boreale 1995 Group 5 Group 3+2
77 FRA 21100 CHABERT Elena 1995 Group 5 Group 3+2
78 FRA 11921 PEINOIT Lea Anne 1994 Group 5 Group 3+2
79 FRA 15931 BALTHAZARD Noemie 1994 Group 5 Group 3+2

80 GER 14965 SAJFUTDINOVA Dara 1997 Group 3+2
81 GER 14966 TOKMAK Rana 1996 Group 5 Group 3+2
82 GER 14939 STAVICKAJA Julia 1997 Group 5
83 GER 22504 POTAPOVA Daniela 1996 Group 5 Group 3+2
84 GER 22505 KHMELNYTSKA Anastasija 1997 Group 5 Group 3+2
85 GER 5752 HAUSER Judith 1992 Group 5 Group 3+2

86 GRE 29261 GIOUVANAKI Anastasia 1998 Group 3+2
87 GRE 29260 MITSANA Stefania 1998 Group 5
88 GRE 29262 VLACHOGIANNI Lamprini 1998 Group 5 Group 3+2
89 GRE 23579 KONTOGIANNI Zoi 1997 Group 5 Group 3+2
90 GRE 14767 SAMARA Stavroula 1994 Group 5 Group 3+2
91 GRE 18844 DOIKA Eleni 1995 Group 5 Group 3+2

92 HUN 28650 LAKATOS Reka 1998 Group 3+2
93 HUN 22035 WEHOVSZKY Vivien 1998 Group 5 Group 3+2
94 HUN 24365 SIPOS Emma 1998 Group 5
95 HUN 18430 LUDANYI Laura 1998 Group 5 Group 3+2
96 HUN 15906 HORVATH Csinszka 1994 Group 5 Group 3+2
97 HUN 15753 BOLDIZSAR Blanka 1995 Group 5 Group 3+2

98 ISR 18503 LEVINA Ekaterina 1997 Group 5 Group 3+2
99 ISR 23563 MAYRIN Ida 1997 Group 5 Group 3+2
100 ISR 18471 KOSHEVATSKIY Alona 1997 Group 5 Group 3+2
101 ISR 22470 LYKHVAR Karina 1998 Group 5 Group 3+2
102 ISR 22469 FILO Yuval 1998 Group 5 Group 3+2

103 ITA 30410 MAURELLI Alessia 1996 Group 3+2
104 ITA 12822 SCHIAVI Valeria 1995 Group 5
105 ITA 20185 LODI Sofia 1998 Group 5 Group 3+2
106 ITA 20243 PATRIARCA Camilla 1994 Group 5 Group 3+2
107 ITA 8620 STEFANESCU Andreea 1993 Group 5 Group 3+2
108 ITA 12735 PAGNINI Marta 1991 Group 5 Group 3+2

109 JPN 15088 MATSUBARA Rie 1993 Group 3+2
110 JPN 29611 YOKOTA Kiko 1997 Group 5
111 JPN 15243 NOSHITANI Sakura 1997 Group 5 Group 3+2
112 JPN 20545 KUNII Mao 1996 Group 5 Group 3+2
113 JPN 20546 SUGIMOTO Sayuri 1996 Group 5 Group 3+2
114 JPN 14832 HATAKEYAMA Airi 1994 Group 5 Group 3+2

115 KOR 22993 KIM Yeon Jung 1996 Group 5 Group 3+2
116 KOR 22996 YANG Hyun Jin 1997 Group 5 Group 3+2
117 KOR 22994 LEE Jiwoo 1997 Group 5 Group 3+2
118 KOR 15210 LEE Na Young 1995 Group 5 Group 3+2
119 KOR 13386 LEE Kyung Eun 1992 Group 5 Group 3+2

120 LAT 24899 ZAUNERE Paula 1996 Group 3+2
121 LAT 18925 SEPELE Jevgenija 1998 Group 5
122 LAT 18924 SILINA Katrine 1997 Group 5 Group 3+2
123 LAT 18923 KAUSA Kitija 1998 Group 5 Group 3+2
124 LAT 18926 JASTREBOVA Inese 1997 Group 5 Group 3+2
125 LAT 18922 OSMUCNIECE Eliza 1996 Group 5 Group 3+2

126 MEX 20748 ORTEGA ELIZONDO Marialicia 1997 Group 5 Group 3+2
127 MEX 20725 NAVA DEL RIO Maria Eugenia 1996 Group 5 Group 3+2
128 MEX 30879 RODRIGUEZ RAMIREZ Alondra 1998 Group 5 Group 3+2
129 MEX 30880 NAVA GALINDO Erandeny 1996 Group 5
130 MEX 23803 GONDAZLES LLANOS Nely 1997 Group 3+2
131 MEX 29459 CASILLA RODRIGUEZ Diana Laura 1998 Group 5 Group 3+2

132 POL 28736 WALCZAK Lilianna Maria 1998 Group 3+2
133 POL 15674 SOBOLEWSKA Natalia Maria 1995 Group 5 Group 3+2
134 POL 25335 NAMACZYNSKA Julia 1998 Group 5 Group 3+2
135 POL 20201 KUBIAK Aleksandra 1997 Group 5 Group 3+2
136 POL 9740 KLAJMAN Zuzanna Urszula 1993 Group 5 Group 3+2
137 POL 22700 BAK Dagmara 1997 Group 5

138 POR 29018 LOPES FERREIRA MATOS Mafalda 1998 Group 3+2
139 POR 22842 PEDRO VENTURA Ines 1997 Group 5 Group 3+2
140 POR 10958 M. S. GONCALVES TOJAL Beatriz 1996 Group 5 Group 3+2
141 POR 23905 FAYDEVYCH Anzhelika 1994 Group 5 Group 3+2
142 POR 15703 FARINHA BARATA Ana Rita 1997 Group 5 Group 3+2
143 POR 29107 AMARO DA COSTA Maria 1998 Group 5

144 RUS 18148 AVTONOMOVA Daria 1996 Group 3+2
145 RUS 19232 TATAREVA Anastasiia 1997 Group 5
146 RUS 28601 TOLKACHEVA Maria 1997 Group 5 Group 3+2
147 RUS 22747 SEMENOVA Aleksandra 1998 Group 5 Group 3+2
148 RUS 9177 MAKSIMOVA Anastasiia 1991 Group 5 Group 3+2
149 RUS 18530 BORISOVA Diana 1997 Group 5 Group 3+2

150 SUI 18447 TARDENT Anne 1998 Group 3+2
151 SUI 10783 KAELIN Stephanie 1995 Group 5 Group 3+2
152 SUI 20496 RUSCONI Lisa 1997 Group 5 Group 3+2
153 SUI 20497 TURUANI Nicole 1997 Group 5 Group 3+2
154 SUI 18412 NOVAK Julia Eva 1997 Group 5 Group 3+2
155 SUI 18415 STANISIC Tamara 1998 Group 5

156 THA 30765 TAENGMANEE Waleeporn 1998 Group 5 Group 3+2
157 THA 30766 RUNGRUEANG Iriya 1998 Group 5 Group 3+2
158 THA 30767 PIYASANGCHAROEN Spanna 1998 Group 5 Group 3+2
159 THA 30768 CHETSADALAK Phasika 1998 Group 5 Group 3+2
160 THA 30770 RATANASATIEN Patarathida 1998 Group 5 Group 3+2

161 TUR 25051 MUMCUOGLU Ece 1996 Group 3+2
162 TUR 28894 BOZDEMIR Ezgi 1995 Group 5
163 TUR 15866 TAS Asya Nur 1994 Group 5 Group 3+2
164 TUR 20998 CAGDAS Gulce 1998 Group 5 Group 3+2
165 TUR 25082 COSKUN Eda 1994 Group 5 Group 3+2
166 TUR 6202 NEZIROGLU Burcin 1993 Group 5 Group 3+2

167 UKR 6400 DMYTRASH Olena 1991 Group 3+2
168 UKR 30930 MYKHALCHUK Olha 1996 Group 5
169 UKR 22798 VOZNYAK Anastasiya 1998 Group 5 Group 3+2
170 UKR 16156 GRIDASOVA Oleksandra 1995 Group 5 Group 3+2
171 UKR 9714 GUDYM Valeriia 1995 Group 5 Group 3+2
172 UKR 18641 ASLANYAN Oleksandra 1996 Group 5 Group 3+2

173 USA 18096 ROHKMAN Monica 1997 Group 5 Group 3+2
174 USA 18095 ROHKMAN Jennifer 1997 Group 5 Group 3+2
175 USA 22891 KANO Alisa 1994 Group 5 Group 3+2
176 USA 21816 EIDE Kiana 1998 Group 5 Group 3+2
177 USA 22859 MCGIFFERT Natalie 1997 Group 3+2
178 USA 23488 SHALYBIN Kristen 1997 Group 5

179 UZB 9594 ROSTOBUROVA Marta 1996 Group 3+2
180 UZB 9589 LARIONOVA Evgeniya 1996 Group 5 Group 3+2
181 UZB 9234 KURBONOVA Zarina 1995 Group 5 Group 3+2
182 UZB 9595 KIRYAKOVA Olga 1995 Group 5
183 UZB 9592 GANIEVA Luiza 1995 Group 5 Group 3+2
184 UZB 21584 AMIROVA Samira 1998 Group 5 Group 3+2



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
poli



Joined: 08 Nov 2006
Posts: 740

PostPosted: Fri Sep 05, 2014 2:21 pm    Post subject: Reply with quote

Рисков избор на съчетания на нашите, според мен, де.
Сигурно Старшата ги разбира повече нещата.


Back to top
View user's profile Send private message
mirindaa71



Joined: 31 Dec 2007
Posts: 2299
Location: Русе

PostPosted: Fri Sep 05, 2014 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

И аз не мисля, че разпределението е добро.
Нито с оглед на отборния резултат, нито с оглед на това, че Мария и Неви трябва да се борят "със зъби и нокти" за попадане в 24-те.

Дано да греша....


Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14358
Location: Варна

PostPosted: Sat Sep 06, 2014 8:46 pm    Post subject: Reply with quote

И аз като вас гледам и се чудя, някакви варианти си ми минават през ума Smile

1 на всеки от баницата - сегашното разпределение
от една страна Неви и Мимето могат да се съсредоточат върху изработвенато само на 3 композиции, от друга страна е много рисково за тях.
2 като ще рискуват с по 3 композиции то тогава да пуснат три гимнастички с по 3 и да се сборят трите за 24

не разбирам как на 3 и 4 тата ще поверят лентите

не знам в каква форма са момичетата, но това което видях като клипчета от състезанието в Пловдив не съм обнадеждена. Чудя се още как на никой не му мина през ума /все пак се гласува от 15 души УС/, че мястото на Ефросина е при НО жени преди СП, а не в Нанджин. Нито ВИнер, Дерюгини, Лепарская и която щете от големите сили не беше там.



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2014 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database