RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

MТ КУПА СОК КАМЧИЯ
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SleepingBeauty



Joined: 10 Aug 2014
Posts: 930
Location: Sofia

PostPosted: Tue Jan 20, 2015 10:25 am    Post subject: MТ КУПА СОК КАМЧИЯ Reply with quote

Вчера за себе си разбрах какво е "СОК Камчия": http://www.sok-kamchia.com/ Smile Датите ги има в календара на БФХГ - 26.02./01.03.2015, иначе ИНД - ДЕЦА, ДМВ, ДСВ.


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pibaec



Joined: 21 Jun 2012
Posts: 85

PostPosted: Mon Feb 23, 2015 1:59 am    Post subject: Reply with quote

Има ли програма и стартови списъци за това състезание?


Back to top
View user's profile Send private message
SleepingBeauty



Joined: 10 Aug 2014
Posts: 930
Location: Sofia

PostPosted: Mon Feb 23, 2015 12:14 pm    Post subject: Reply with quote

Засега намирам инфо само в руски сайтове:

Quote:
Приглашение на 1-й первого Международный турнир по художественной гимнастике на Кубок СОК „Камчия”, 26.02-01.03.2015, Варна, Болгария

ПОЛОЖЕНИЕ
о проведении первого Международного турнира по художественной гимнастике
на Кубок СОК „Камчия”
26.02-01.03.2015, Варна, Болгария

Download invitation SOK Kamchia.zip

Цели и задачи:

Турнир проводится с целью:

•Популяризация мировой художественной гимнастики;
•Налаживание и укрепление связей с международными специализированными  центрами художественной гимнастики;
•повышение спортивного мастерства гимнасток;
•обмен опытом между   тренерами и участницами;
•пропаганда здорового образа жизни.

2.Сроки проведения турнира: 26.02.2015г – 01.03.2015г

3.Место проведения турнира: Болгария, г. Варна, СОК „Камчия”

4.Руководство проведения турнира:

Общее руководство подготовкой и проведением соревнований осуществляется:

СК „Левский-Илиана”, СОК „Камчия” и ООД „Звезден свят 2012”

Непосредственное проведение соревнований возлагается на главную судейскую коллегию.

Директор турнира: С.Шопова

5.Участники соревнований:

К соревнованиям допускаются гимнастки спортивных клубов AUT, ARM, AZE, AUS, BEL, BIH, BUL, BLR, BRA, CAN, CRO, CZE, CYP, DEN, EGYPT ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, ITA, IRE, ISR, JPN, KAZ, LAT, LTU, NED, NOR, POL, POR, QAT, ROM, RUS, SLO, SVK, SRB, SUI, SWE, UKR, USA, UZB, VEN, TUR

Года рождения участников: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

Состав команды: неограниченное количество гимнасток, 1 тренер, 1 судья.

Гимнастка обязана иметь при себе оригиналы свидетельства о рождении и страхового полиса. Заявка должна иметь визу врача на каждого участника о допуске к соревнованиям.

6.Программа соревнований:

26.02.15 - День приезда

27.02.15 - 1-ый день соревнований

Церемония открытия

28.02.15 - 2-ой день соревнований

Церемония закрытия

Банкет

01.03.15 - День отъезда


7. Условия приема участников:

Проезд, проживание и питание за счет командирующих организаций. (Приложение 1)

8. Награждение:

Победители и призеры соревнований в каждой возрастной категории награждаются с 1 по 3 место кубками, медалями, дипломами соответствующих степеней и призами, с 4 по 8 место награждаются дипломами и призами.

Заявки на судейство необходимо подать каждой команде.

Окончательные заявки с указанием ФИ гимнастки, судей (форма судьи должна соответствовать международным стандартам), тренеров, количества сопровождающих лиц подаются до 9 февраля 2015 года.

по e-mail sofiabiz@abv.bg

...



Год


А категория


Б категория

2008


Б.П.-2.50т.

Трудность-7

Min 2 танц.

Min 2 из каждой группы


Б.П.-2.00т.

Трудность-7

Min 2 танц.

Min 2 из каждой группы

2007


Б.П.-3.00т.

Трудность-7

Min 2 танц.

Min 2 из каждой группы


Б.П.-2.50т.

Трудность-7

Min 2 танц.

Min 2 из каждой группы

2006


Б.П. и Предмет по выбору

Б.П.-3.50т.

Предмет-5.00т.

Б.П. Трудность-4-8

Предмет Трудность-4-7

Min 1 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

Max 3 риска


Б.П.-2.50т.

Трудность-4-7

Min 2 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

2005


Б.П. и Предмет по выбору

Б.П.-4.00т.

Предмет-5.00т.

Б.П. Трудность-4-8

Предмет Трудность-4-7

Min 1 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

Max 3 риска


Б.П. и Предмет по выбору

Б.П.-3.00т.

Предмет-4.00т.

Трудность-4-7

Min 1 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

Max 3 риска

2004


Б.П. и 2 Предметa по выбору

Б.П.-5.00т.

Предмет-6.00т.

Трудность-7

Min 1 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

Max 3 риска


Б.П. и Предмет по выбору

Б.П.-3.50т.

Предмет-4.00т.

Трудность-7

Min 1 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

Max 3 риска

2003


Б.П. и 2 Предмета по выбору

Б.П.-5.00т.

Предмет-6.00т.

Трудность-7

Min 1 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

Max 3 риска


Б.П. и Предмет по выбору

Б.П.-3.50т.

Предмет-4.00т.

Трудность-7

Min 1 танц.

Равномерное распределение трудностей тела min1 max 3

Max 3 риска

2002


4 Предмета FIG / UEG


2 Предмета по выбору

D-5.00

2001


4 Предмета FIG / UEG


2 Предмета по выбору

D-5.00

2000


4 Предмета FIG / UEG


2 Предмета по выбору

D-5.00

...


Със сигурност ще участват Левски-Илиана като организатор и Левски-Триадица (От сайта на последните: Предстоящи участия
26-28.02. МТ Купа „СОК Камчия” – гр. Варна, формат на състезанието – индивидуално всички възрасти). Предполагам, че и Чар-ДКС няма да пропуснат (били са там на лагер, мисля). За имена на конкретни гимнастички и по-подробна пограма към момента мн.-мн. не мога да помогна ;-)


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pibaec



Joined: 21 Jun 2012
Posts: 85

PostPosted: Tue Feb 24, 2015 9:57 am    Post subject: Reply with quote

Благодаря! Дано да публикуват и стартовите списъци!


Back to top
View user's profile Send private message
SleepingBeauty



Joined: 10 Aug 2014
Posts: 930
Location: Sofia

PostPosted: Tue Feb 24, 2015 12:33 pm    Post subject: Reply with quote

Има стартови списъци и подробна програма в друг български форум, може би не е коректно да копирам от там, но поне мога да кажа, че не виждам Чар-ДКС да са се заявили (то аз не ги знам и къде тренират в момента, нали залата им е в ремонт...), както и 2 чужди клуба: СШОР –MDA и Speranta MDA.


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14290
Location: Варна

PostPosted: Tue Feb 24, 2015 1:58 pm    Post subject: Reply with quote

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА
СК "Левски-Илиана"
СОК "Камчия"


Първи международен турнир по художествена гимнастика за
Купата на СОК"Камчия"

Програма

26.02.15г. / четвъртък / – Пристигане и настаняване на отборите
17.00ч. – Техническа конференция и Съдийска конференция

27.02.15 г./ петък /
9.00ч. – 9.30 ч.– Съдийска конференция
9.30ч. – 10.00ч. – 2009/2008г. /N 1-7/ „Б”кат. /N 8-14/ „А”кат.
10.00ч. – 10.30ч. – 2007г. /N 1-3/ „Б”кат. /N 4-14/ и „А”кат.
10.30ч. – 10.45 ч.– почивка
10.45ч. – 11.15ч. – 2006г. /N 1-12/ „Б”кат.
11.15ч. – 11.30ч. – почивка
11.30ч. – 12.30 ч.– 2006г. /N 1-14/ „А”кат.
12.30ч. – 13.30ч. – Откриване и Награждаване на 2009/2008г. , 2007г., 2006г.
13.30ч.– 13.45ч. - почивка
13.45ч. – 14.45ч. – 2004г. /N 1-10/ „Б”кат.
14.45ч. – 15.45ч. – 2004 г. /N 1-12/ „А”кат.
15.45ч. – 16.00ч. – почивка
16.00ч. – 17.30 ч.– 2003г. /N 1-15/„Б”кат.
17.30ч. – 17.45ч. – почивка
17.45ч. – 19.00ч. – 2003г. /N 1-12/„А”кат.
19.10ч. – Награждаване на 2004г., 2003г.

28.02.15г. / събота /
9.00ч. – 9.30ч. – Съдийска конференция
9.30ч. – 10.20ч. – 2005 г. /N 1-10/„Б”кат.
10.20ч. – 10.35ч. – почивка
10.35ч. – 11.45ч. – 2005г. /N 1-17/„А”кат.
11.45ч. – 12.15ч. – Награждаване на 2005г.
12.15ч. – 12.55ч. – 2002 г. /N 1-5/„Б”кат.
12.55ч. – 14.00ч. – 2002г. / N 1-8/”А”кат.
14.00ч. – 14.15ч. – почивка
14.15ч. – 15.00ч.– 2001г. /N 1-5/”Б”кат.
15.00ч. –15.45ч. – 2001г. /N 1-5/”А”кат.
15.45ч. – 16.00ч. – почивка
16.00ч. – 16.40ч. – 2000 г. /N 1-5/”Б”кат.
16.40ч. – 17.20ч. – 2000г. /N 1-4/”А”кат.
17.30ч. – Награждаване на 2002г., 2001г., 2000г. / Закриване на турнира


Участващи клубове
Левски Илиана
Левски Плюс
Черноморец
Тракия
Силвия
Олимпия 74
СШОР –MDA
Олимпик
Алегро
Грaция Мебел Стил
Грация 2007
Speranta MDA
Левски Триадица
Левски
Импала
ЦСКА

СТАРТОВИ СПИСЪЦИ

27.02.15 / петък /

2009/2008 /N 1-7/ „Б”кат.
9.30 – 10.00
Без уред
1 Златина Котева Олимпия 74
2 Стефани Христова Черноморец
3 Виктория Яковлевой Олимпия 74
4 Изабела Асенова Олимпик
5 Стефани Параскова Грация Мебел Стил
6 Гергана Стефанова Грация 2007
7 Габриела Георгиева Олимпия 74

2009/2008 /N 1-7/ „А”кат.
Без уред
1 Пресяна Неделчева Алегро
2 Валентина Илиева Левски Илиана
3 Калина Йорданова Силвия
4 Елвира Краснобаева Грация 2007
5 Андрея Атанасова Черноморец
6 Ванеса Емилова Тракия
7 Анастасия Караваева Олимпия 74

2007 /N 1-3/ „Б”кат.
10.00 – 10.30
Без уред
1 Ева Иванова Черноморец
2 Йоана Тодорова Грация 2007
3 Никол Стоянова Левски Илиана

2007 /N 1-11/ и „А”кат.
Без уред
1 Виктория Сачвева Олимпия 74
2 Ники Гочева Грация Мебел Стил
3 Елена Маринова Алегро
4 Димана Златкова Импала
5 Сузана Пуладиан Левски Илиана
6 Гергана Трендафилова Тракия
7 Златина Златева Олимпия 74
8 Ралица Стоилова Олимпик
9 Габриела Комитска Черноморец
10 Виктория Айвазова Олимпия 74
11 Сандра Радева Алегро

2006 /N 1-12/ „Б”кат.
10.45 – 11.15
Без уред
1 Преслава Косева Алегро
2 Симона Иванова Грация 2007
3 Александра Мутавчиева Грация Мебел Стил
4 Никита Илиева ЦСКА
5 Виктория Иваножа Черноморец
6 Емили Хаджиева Олимпия 74
7 Елица Кирова Черноморец
8 Алина Сафина Грация 2007
9 Савина Ковачева Левски Илиана
10 Perju Daniela SSHOR - MDA
11 Виктория Пандурова Левски Илиана
12 Александра Александрова Олимпик

2006 /N 1-14/ „А”кат.
11.30 – 12.30
Без уред Уред по избор
1 Таня Викторова Черноморец
2 Александра Георгиева Силвия
3 Теодора Ковачева Грация 2007
4 Светла Габровска Грация Мебел Стил
5 Софи Чолакова Олимпия 74
6 Дженика Янчева Силвия
7 Мия Йорданова Левски Илиана
8 Виктория Цветкова Левски Илиана
9 Йоана Младенова Олимпия 74
10 Рая Сръндева Олимпик
11 Bordeniuc Arina SSHOR - MDA
12 Аделина Загорова Импала
13 Антония Маринова Грация Мебел Стил
14 Калина Христова Силвия

2004 /N 1-10/ „Б”кат.
13.45 – 14.45
Без уред Уред по избор
1 Ива Дучева Силвия
2 Моника Аклашева Левски Триадица
3 Анита Златева Черноморец
4 Ива Недева Грация 2007
5 Мартина Попова Тракия
6 Даниела Хаджийска Левски Илиана
7 Йоана Стоянова Левски Триадица
8 Антоанета Николова Тракия
9 Рая Великова Алегро

2004 /N 1-12/ „А”кат.
14.45 – 15.45
Без уред Уред по избор Уред по избор
1 Теди Джорджина Левски Илиана
2 Савина Илиева ЦСКА
3 Никол Петрова Силвия
4 Кристен Стоилова Левски Плюс
5 Валерия Ватова Тракия
6 Моника Заркова Левски Илиана
7 Поля Дамянова Черноморец
8 Елица Йорданова Левски Триадица
9 Деница Димитрова Черноморец
10 Никол Атанасова Левски Плюс
11 Красимира Илиева ЦСКА
12 Фиген Байрямова Импала
13 Биляна Тонева Левски Плюс

2003 /N 1-15/„Б”кат.
16.00 – 17.30
Без уред Уред по избор
1 Ана-Мария Маринова Левски Плюс
2 Елица Пенева ЦСКА
3 Statii Iana Speranta MDA
4 Христина Желева Олимпия 74
5 Диана Порязова Левски Плюс
6 Диана Ацева Черноморец
7 Галена Пенева Грация Мебел Стил
8 Божидара Видова Черноморец
9 Рая Димова Черноморец
10 Ивелина Стоянова Грация 2007
11 Владислава Янева Алегро
12 Николина Косева Тракия
13 Илияна Дичева Силвия
14 Марина Маринчева Олимпия 74

2003 /N 1-12/„А”кат.
17.45 – 19.00
Без уред Уред по избор Уред по избор
1 Габриела Георгиева Грация 2007
2 Велина Венциславова Левски Триадица
3 Бояна Гелова Черноморец
4 Антоанета Караджилова Левски Илиана
5 Никол Кирилова Левски Триадица
6 Йоанна Ангелова Левски Триадица
7 Мария Спасова Левски Триадица
8 Нина Дундова Левски
9 Анджелика Казакова Грация Мебел Стил
10 Ралица Горненска Тракия
11 Nahaba Valeria Speranta MDA
12 Йоанна Илчева Левски Триадица

28.02.15 / събота /

2002 /N 1-5/„Б”кат.
12.15 – 12.55
Уред по избор Уред по избор
1 Габриела Петрова Силвия
2 Кристина Кралева Грация 2007
3 Радина Радева Силвия
4 Камелия Шарабова Алегро
5 Иванна Узунова Черноморец

2002/ N 1-8/”А”кат.
12.55 – 14.00
Въже Обръч Топка Бухалки
1 Ивет Минковска Левски Триадица
2 Мина-Магдалена Димитрова Алегро
3 Тихомира Бонева Левски Триадица
4 Гергана Атанасова Алегро
5 Зорница Христова Грация Мебел Стил
6 Илина Ганева Черноморец
7 Кристияна Тодорова Тракия
8 Биляна Писова Левски Триадица
9 Екатерина Лобачева Левски Илиана

2001 /N 1-5/”Б”кат.
14.15 – 15.00
Уред по избор Уред по избор
1 Маргарита Почеканова Грация 2007
2 Кристин Жекова Силвия
3 Юлияна Димитрова Грация Мебел Стил
4 Цветина Димитрова Алегро
5 Хаджер Иб Черноморец

2001 /N 1-5/”А”кат.
15.00 –15.45
Въже Обръч Топка Бухалки
1 Йоана Цонева Тракия
2 Стефани Кирякова Черноморец
3 Гергана Герасимова Левски Триадица
4 Мариета Иванова Тракия
5 Цветелина Димитрова Левски

2000 /N 1-5/”Б”кат.
16.00 – 16.40
Уред по избор Уред по избор
1 Иванина Иванова Черноморец
2 Теодора Гуджева Тракия
3 Ева Андреева Алегро
4 Евгения Димчева Силвия
5 Вивиян Казакова Грация Мебел Стил

2000 /N 1-4/”А”кат.
16.40 – 17.20
Въже Обръч Топка Бухалки
1 Алена Лобачева Левски Илиана
2 Михаела Архондиева Грация 2007
3 Симона Петрова Тракия
4 Ралица Нанева Черноморец

2005 /N 1-10/„Б”кат.
9.30 – 10.20
Без уред Уред по избор
1 Albot Julia Speranta MDA
2 Адриана Ангелова Левски Триадица
3 Симона Русева Грация Мебел Стил
4 Александра Близнакова Левски Илиана
5 Grosui Ekaterina SSHOR - MDA
6 Инес Илиева Черноморец
7 Мартина Илиева Левски Триадица
8 Albot Anastasia Speranta MDA
9 Fetici Daria SSHOR - MDA
10 Катерина Куртева Грация 2007

2005 /N 1-17/„А”кат.
10.35 – 11.45
Без уред Уред по избор
1 Паола Георгиева Импала
2 Росена Николова Левски Плюс
3 Йоана Антонова Левски Триадица
4 Теодора Банева Левски Плюс
5 Моника Генова Олимпия 74
6 Кристияна Тенева Силвия
7 София Кузова Грация Мебел Стил
8 Codrean Maria SSHOR - MDA
9 Ermicev Sofia Speranta MDA
10 Лорена Халачева Левски Илиана
11 Магдалена Горничева Левски Плюс
12 Камелия Ослиева Импала
13 Мила Янакиева Левски Триадица
14 Маноела Кинчева Черноморец
15 София Красимирова Левски Илиана
16 Никол Калайджиева Алегро
17 Ана-Мария Папазова Левски Плюс



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pibaec



Joined: 21 Jun 2012
Posts: 85

PostPosted: Tue Feb 24, 2015 6:14 pm    Post subject: Reply with quote

Благодаря за списъците и програмата!


Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14290
Location: Варна

PostPosted: Fri Feb 27, 2015 10:47 am    Post subject: Reply with quote

Първи международен турнир по художествена гимнастика за купата на Санаторно-оздравителен комплекс "Камчия“



Първият международен турнир по художествена гимнастика за купата на Санаторно-оздравителен комплекс "Камчия" ще се проведе на 27 и 28 февруари в многофункционалната спортна зала на комплекса. Официалното откриване ще бъде на 27 февруари от 13 ч. Престижното състезание е организирано от Санаторно-оздравителният комплекс "Камчия" и Българската федерация по художествена гимнастика.
В състезанието ще участват 15 отбора и повече от 130 гимнастички на възраст от 6 до 15 години. Те ще изпълняват индивидуални и ансамблови съчетания, които ще се оценяват в две категории и четири възрастови групи. Главен съдия на турнира е Нина Алексиева - съдия международна категория и един от водещите и утвърдени съдии от Българската федерация по художествена гимнастика.

България ще бъде представена от отборите «Левски Илиана», «Левски Плюс», «Черноморец», «Тракия», «Силвия», «Олимпия 74», «Олимпик», «Алегро», «Грация Мебел Стил», «Грация 2007», «Левски Триадица», «Левски», «Импала» и ЦСКА.

Младите надежди в художествената гимнастика ще се стремят към успехите на български златни момичета от националния отбор, които само преди дни се върнаха от Москва с пълен комплект медали от Гран при на Русия. Като специални гости на турнира за купата на СОК «Камчия» са поканени Илиана Раева - председател на Българската федерация по художествена гимнастика, треньор и едно от златните момичета на Нешка Робева и самата Нешка Робева. В продължение на 25 години тя е старши треньор на българския национален отбор по художествена гимнастика. В този период нейните възпитанички са завоювали 294 медала, 7 абсолютни световни, 10 европейски титли и 2 вице олимпийски титли. Поканени са и министрите на образованието и науката - проф. Тодор Танев, на младежта и спорта - Красен Кралев, кметовете на общините Варна и Аврен - Иван Портних и Емануил Манолов, областният управител на Варненска област Стоян Пасев и др.

Гимнастичките ще представят съчетанията си в съвременния многофункционален Спортен комплекс "Камчия", построен и оборудван по олимпийски стандарти. Той отговаря на изискванията на международните федерации по различните видове спорт. Комплексът включва басейн с олимпийски размери, лекоатлетическа писта и мултифункционално поле с възможност да се преобразува в ледена пързалка, фитнес зали, зала за тенис на маса, медицински помещения, кафе-бар, открито футболно поле и две универсални игрища за баскетбол и волейбол. Многофункционалността на спортния комплекс позволява едновременно да се използва както за ежедневни занятия със спорт, така и за провеждане на международни тренировъчни сборове и състезания.



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ED



Joined: 26 Feb 2015
Posts: 21

PostPosted: Fri Feb 27, 2015 10:28 pm    Post subject: Reply with quote

Ако може резултати и по точно от младшата 2003г. и 2004г.


Back to top
View user's profile Send private message
SleepingBeauty



Joined: 10 Aug 2014
Posts: 930
Location: Sofia

PostPosted: Mon Mar 02, 2015 10:40 am    Post subject: Reply with quote

ED wrote:
Ако може резултати и по точно от младшата 2003г. и 2004г.


Тук ги има.


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database