RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

“PALILULA CUP 2015” BELGRADE, SERBIA, 4–5 APRIL
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Tue Mar 31, 2015 7:36 am    Post subject: “PALILULA CUP 2015” BELGRADE, SERBIA, 4–5 APRIL Reply with quote

Delegation:
Youngsters - unlimited number of gymnasts
Prejuniors - unlimited number of gymnasts
Juniors - unlimited number of gymnasts
Seniors - unlimited number of gymnasts

PRELIMINARY tournament PROGRAM:

Saturday, 4th April 2015:
Arrival of delegations
training possibilities from 8.00h to 14.00h

Sunday, 5th April 2015:
8.00 - 10.00 : warming up
9.00: judges meeting
10.00: competition
16.00 : Victory ceremony
Departure of delegations

Monday, 6th April 2015:
Departure of delegations

От клуб "Чар" ще участват
Maria Stilianova
Gabriela Bahchevanova
Dilyana Dragneva
Elizabet Yovcheva

LIVESTREAMING:
http://palilula.rs/internet-tv/
Sunday, April 5th. starts at 8.30am!

pibaec

PostPosted: Thu Apr 02, 2015 10:58 am    Post subject: Reply with quote

А дали някъде ще обявят програмата по възрастови групи и стартовите списъци? До колкото знам и три момичета от Левски Триадица ще участват.

Back to top
View user's profile Send private message
SleepingBeauty

PostPosted: Sun Apr 05, 2015 8:44 am    Post subject: Reply with quote

pibaec wrote:
А дали някъде ще обявят програмата по възрастови групи и стартовите списъци? До колкото знам и три момичета от Левски Триадица ще участват.

По слухове едната е Боряна Калейн, аз още никъде не мога да намеря стартови списъци, а стриймингът вече започна ;-)

...

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
venbo

PostPosted: Sun Apr 05, 2015 11:02 am    Post subject: Reply with quote

Аз чух да обявяват имена от Левски,Импала и Алегро в групата на децата.В момента излъчват директно.
http://palilula.rs/internet-tv/

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sun Apr 05, 2015 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

5 български клуба били доколкото разбрах Левски Триадица, Импала, Академик, Чар и Алегро

SleepingBeauty

PostPosted: Sun Apr 05, 2015 8:59 pm    Post subject: Reply with quote

Да, и Лс-Тр са без Бубето - Мария Спасова (втора многобой ДМВ, май и едно злато взе - поделено), Тихомира Бонева (осма многобой, ако не ме лъже паметта; май Альона Лобачева от Лс-Ил стана първа); в момента играят жените (от Лс-Тр е Даря Узун).

Играха и Акро (при децата запомних Никол Сабриева). Струва ми се, че мернах и Силвия Митева (дъщеря) по едно вр....

Back to top
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sun Apr 05, 2015 10:47 pm    Post subject: Reply with quote

Чух нещо от награждаването мисля на 2006 или 2007 и в призьорките бяха 2 деца от Импала. Имаше и откриване преди това и представиха Силвето - явно е съдия, защото така беше облечена, Юлия Байчева, Магдалена Бжеска и МОика РОде. Дадоха думата на Силвето и тя поздрави момичета.

pibaec

PostPosted: Mon Apr 06, 2015 7:46 am    Post subject: Reply with quote

SleepingBeauty wrote:
Да, и Лс-Тр са без Бубето - Мария Спасова (втора многобой ДМВ, май и едно злато взе - поделено), Тихомира Бонева (осма многобой, ако не ме лъже паметта; май Альона Лобачева от Лс-Ил стана първа); в момента играят жените (от Лс-Тр е Даря Узун).

Играха и Акро (при децата запомних Никол Сабриева). Струва ми се, че мернах и Силвия Митева (дъщеря) по едно вр....

Тихомира Бонева е осма на въже и седма на бухалки. Дария Узун е 5 или 6-та в многобоя и има едно второ място на обръч, ако не се лъжа.

Back to top
pibaec

PostPosted: Mon Apr 06, 2015 7:50 am    Post subject: Reply with quote

Много лошо, че момичетата от ДСВ не ги разделиха по години на раждане, а всички ги класираха заедно - 2000, 2001 и 2002 г. Последните (2002 г.) определено не могат още да се впишат с "каките". Има разлика в нивото.

Back to top
SleepingBeauty

PostPosted: Mon Apr 06, 2015 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

То да вземат сърбите да публикуват някъде класирането, макар че стартови листи май така и не се появиха... Във всеки случай имаше масирано българско присъствие, КХГ Палилула-Белгр. и още вдин сръбски клуб, само че от Ниш, един словенски, както и един израелски... Домакините нормално бяха повечко, тези от Ниш не бяха с мн. гимнастички, словенка и израелка от награждаванията съм запомнила по една (гледах малко с едното око, че имах да върша друга работа на компа и превключвах с картина само от вр. на вр.). Като цяло ми беше интересно, макар и не мн. по-различно, имайки предвид участващите клубове, от турнирите у нас ;-)

Back to top
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum