RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

WC Bucharest, Roumania 03-05.04.2015
Goto page 1, 2, 3  Next

Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Tue Mar 24, 2015 12:02 pm    Post subject: WC Bucharest, Roumania 03-05.04.2015 Reply with quote

PROVISIONAL SCHEDULE
1 April: arrival
2 April: trainings, orientation meeting (18:00)
3 April: world Cup qualification (2 routines)
4 April: world Cup qualification (2 routines)
5 April: world Cup finals
6 April: departure

В рамките на СК има и международен турнир за девойки и жени индивидуално - Ерика ЗАфирова при жените и Биляна Писова при девойките.

Списък с участниците в СК - Сара и Катрин за България
http://www.fig-gymnastics.com/site/site/download?fileId=1792

Списък с участнички в международния турнир:
http://www.frgr.ro/worldcupID2015/gymnastsJ_ID2015.pdf

Съдия - Рада Вражева

Last edited by Veneta A on Fri Apr 03, 2015 9:17 am; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Tue Mar 31, 2015 7:40 am    Post subject: Reply with quote

Стартов списък за Световната купа:
http://www.fig-gymnastics.com/site/site/download?fileId=1790

За България - Катрин Тасева и Сара Стайкова

Veneta A
Site Admin

PostPosted: Fri Apr 03, 2015 11:32 pm    Post subject: Reply with quote

СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВИЯ ДЕН ОТ СВЕТОВНАТА КУПА В РУМЪНСКАТА СТОЛИЦА БУКУРЕЩ ТРЕНЬОРЪТ , КОЙТО Е С ДВЕТЕ НИ ДЕБЮТАНТКИ НА СЪСТЕЗАНИЕТО МИРОСЛАВА БАТАКЛИЕВА , КОЯТО Е И ЛИЧЕН ТРЕНЬОР НА САРА СТАЙКОВА СПОДЕЛИ : "МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ДЕБЮТАНТКИТЕ В НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР"

"Изключително съм доволна от отношението и сериозността на състезателките ни Сара Стайкова и Катрин Тасева , представящи страната ни на Световната купа в Букурещ И двете изпълниха програмата от първият ден стабилно без груби грешки,като оставиха добро впечатление сред специалистите и публиката .Очакванията ми за утрешния ден са да затвърдят доброто ниво , с което стартираха днес.
В Международният турнир "14th Irina Deleanu Cup 2015", който съпътства Световната купа при девойките взе участие Биляна Писова , а при жените-Ерика Зафирова. И двете момичета са дебютантки в своята възраст.Началото за тях беше успешно като изпълниха поставените им задачи . Съдиите и публиката ги приеха много добре . "

БЪЛГАРСКИЯТ СЪДИЯ РАДА ВРАЖЕВА ЕКСКЛУЗИВНО ОТ БУКУРЕЩ СЛЕД ЗАВЪРШВАНЕТО НА ПЪРВИЯ ДЕН ОТ СВЕТОВНАТА КУПА : " СИЛНО НАЧАЛО ЗА ДЕБЮТАНТКИТЕ НИ НА СВЕТОВНАТА КУПА В БУКУРЕЩ

"Завърши първият ден от надпреварата в състезанието от Световната купа в Букурещ ( Румъния ) , Турнирът е с висок ранг с представителки на всички водещи страни в гимнастиката като Русия,Беларус, Корея,Азърбейджан, Япония,Израел, Франция, Канада и др.Русия се представя с трите си най - силни гимнастички в момента .
България участва в този кръг от Световната купа с втория си отбор - Сара Стайкова и Катрин Тасева, които стартираха силно и със самочувствие сред голямата конкуренция в първия ден на състезанието,Оценките от 16.600 обръч и 16.450 на топка на Сара и 16.950 топка и 16.600 обръчна Катрин говорят за стабилно представяна и много добро приемане от страна на съдиите на нашие момичета .Тези оценки наредиха Сара на 14 позиция на топка и 16 на обръч,Катрин 12 на топка и 17 на обръч от общо 43 участнички от гимнастическия елит.
Успоредно със Световната купа се проведе междунараден турнир за девойки и жени "14th Irina Deleanu Cup 2015". Там взеха участие Биляна Писова във възраст девойки , която дебютира на състезание от такъв ранг и беше приета добре от съдии и публика и можем да и пожелаем успех в утрешният ден.
Ерика Зафирова дебютира във възраст жени с добра игра."

Излиза Винер с кратък материал след състезание и дава пълен разбор за успех и неуспех. Ние вечно сме доволни, резултата различен от техния и не в наша полза.

venbo

PostPosted: Sat Apr 04, 2015 10:09 am    Post subject: Reply with quote

На мен много ми се иска това,което казват треньорката и съдията ни,наистина да е така!Най-хубавото е че за пръв път от години може би имаме 4 момичета едновременно на едно и също място.Време е да започнем да разчитаме не само на една прима,а да имаме 2-3,защо не и 4 еднакво подготвени и конкурентно способни гимнастички.Русия този сезон представи 8 жени индивидуално поне до момента.Тогава може би пак ще заговорят за нас като за Българска школа.Успех на всички момичета!

Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Sat Apr 04, 2015 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

Аз бях в Бургас на финалите и видях 8-те най-добри девойки и жени, но се въздържах да коментирам, защото предстоят състезания на момичетата. От това което видях никак не съм очарована. Не мога да приема, че това е елита ни.

venbo

PostPosted: Sat Apr 04, 2015 12:58 pm    Post subject: Reply with quote

Veneta A wrote:
Аз бях в Бургас на финалите и видях 8-те най-добри девойки и жени, но се въздържах да коментирам, защото предстоят състезания на момичетата. От това което видях никак не съм очарована. Не мога да приема, че това е елита ни.
Sobbing

Back to top
venbo

PostPosted: Sat Apr 04, 2015 1:17 pm    Post subject: Reply with quote

Сара-бухалки,много вдъхновено начало,усмихната и с настроение,но с две сериозни изпускания,залитане,догонване...не изглеждаше никак доволна след края.

Сара Стайкова бухалки 14,950

Last edited by venbo on Sat Apr 04, 2015 1:56 pm; edited 1 time in total
Back to top
venbo

PostPosted: Sat Apr 04, 2015 1:33 pm    Post subject: Reply with quote

Катрин, прекрасни бухалки, чисто изпълнени и с настроение. С едно залитане след пирует, но като цяло много добре.

Back to top
venbo

PostPosted: Sat Apr 04, 2015 2:40 pm    Post subject: Reply with quote

Сара Стайкова лента 16,000
Интересна и свежа лента, изиграна без груби грешки. Катрин - лента, чудесно изпълнение, с амплитуда, с настроение, дано получи заслужена оценка, достойна за финал. Браво! yanim

Back to top
venbo

PostPosted: Sat Apr 04, 2015 3:05 pm    Post subject: Reply with quote

Катрин -бухалки 16.700
Катрин - лента 16.550
Общ сбор 66.800 - 8-ма след завършване на първата група
Сара Стайкова - общ сбор 64,000

Back to top
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum