RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

European Games 17-21 June 2015 Baku (Aze)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veneta A
Site Admin

PostPosted: Tue Jun 23, 2015 1:17 pm    Post subject: Reply with quote

мнението на НЕшка

http://sport.bnt.bg/index.php/drugi/baku-2015/dnes-na-igrite-v-baku-s-neshka-robeva

Аз мисля, че преувеличават журналистите и едва ли Мария няма да има място в отбора. От друга страна - аз съм да се следят всички момичета и да отидат най-подготвените за този форум. Залога е огромен - квоти за ОИ! Трябва да влязат в първите 15 и как ще стане ако по дефолт си знаем, че аз ще играя. Няма конкуренция нито в ансамбъла, нито в индивидуалното. Я си спомнете предходните години - Силвия се явяваше на всички контролни дори да влезе в НО. Не можеше да тренира при своя си треньор и докато я изгониха. После всеки си тренира при когото иска и в залата която иска, няма контролни - знае се предварително, че Мимето и НЕви ще играят в ЕП и СП. Слаби треньори непознаващи все още правилника, неслушащи знаещите, прикрепени с години към някой командващ парада - всичко това рефлектира върху гимнастичката. Колкото и да толерираш някого, когато не играе по правилата няма как да взима оценките, които им се искат. Толкова много пъти с ужасни фишове са е явявала Мария на състезания, че освен да се срамуваш друго не може. Казваш им грешките многократно, но отново и отново катърски инат - аз знам повече. Та Мария до скоро играеше топка в която още в първите тактове тръгваше с 0.6 назад и като не и стане и пируета ето ти 1.2 още в първите секунди. Много неща не вижда обикновения фен, но тези грешки са непростими за спецовете. Да залагаш 3-4ни пируети, а да въртиш 2ни и какво се очаква? И вече 3 година Ефросина работи изключително с МАрия и къде се вижда труда и? При Неви се вижда. А да виждате напредика и работата при рускините - та те непрекъснато добавят дори и сега - едни малки джвъчки, но те допълват общата картина. НЕшка е абсолютно права както по отношение за играта с уред, така и като композиции и изпълнение. Аз преди време казах, че Ефросина ги уеднаквява и се повтаря, тук някой не беше съгласен - ами НЕшка също го казва - еднотипни и малко като "лудички" са на терена - мой израз, тя използва "истерични".
За мен много скъпо им излезе поканата на този треньорски тандем, защото можеше да им се поставят съччетания от можещите да правят това, а ние ги имаме и всяка да си тренира при треньорката, а да има един главен треньор знаещ какво се случва сега в световна гимнастика, да е на ти с правилника и да е в помощ на всеки треньор готвещ състезател от НО. Отвреме на време лагери и парите за този състав да отидат при момичетата за обиграване по състезания, за подпомагане възстановяване и подготовка в клубовете им. Замислената централизирана подготовка на жени, ДСВ и ДМВ не проработи и не даде исканите резултати, дори мога да кажа, че тя остана само на хартия.
Раева им даде всичко, което поискаха и ги остави да работят. А дали трябваше да се предовери, не знам. Нешка е права - не е работа на РАева да е в залата, а да се грижи за други неща, но струва ми се ще и се наложи тези месеци до СП да влезе и упражни властния си характер, защото еднопосочен билет трябваше да се купи още в края на 2014.

vessy

PostPosted: Tue Jun 23, 2015 9:12 pm    Post subject: Reply with quote

Има ли начин това интервю да се качи на ytube или друго място, достъпно за зрителите в чужбина,моля.

Back to top
View user's profile Send private message
mira

PostPosted: Wed Jun 24, 2015 9:46 am    Post subject: Reply with quote

vessy wrote:
Има ли начин това интервю да се качи на ytube или друго място, достъпно за зрителите в чужбина,моля.

Заповядайте Smile
https://www.youtube.com/watch?v=zN_u3mAJXUI&feature=youtu.be

Back to top
vessy

PostPosted: Wed Jun 24, 2015 10:12 pm    Post subject: Reply with quote

Ауу, сега видях! Благодаря!!!

Back to top
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum