RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

ДП Б КАТЕГОРИЯ 18 - 21 Юни 2015 г. гр. Велико Търново

 
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14326
Location: Варна

PostPosted: Thu Jun 04, 2015 4:51 pm    Post subject: ДП Б КАТЕГОРИЯ 18 - 21 Юни 2015 г. гр. Велико Търново Reply with quote

П Р О Г Р А М А
ДП Б КАТЕГОРИЯ
18 - 21 Юни 2015 г. гр. Велико Търново

18 Юни 2015 г.
Четвъртък

12.00 – 13.00 ч. Проверка на документи
13.00 - 13.30 ч. Техническа конференция
13.30 – 14.00 ч. Съдийска конференция
13.30 - 14.00 ч. Официално загряване за 1-ва група по стартов номер
14.00 – 15.20 ч. ДМВ ансамбли - 1 група № 1 - № 13
15.20 – 15.50 ч. Официално загряване за 2-ра групапо стартов номер
15.50 – 17.10 ч. ДМВ ансамбли – 2 група № 14 - № 25
17.20 – 17.50 ч. Награждаване ДМВ ансамбли

19 Юни 2015 г.
Петък
08.30 – 09.00ч. Съдийска конференция ДМВ
Отборно и Индивидуален многобой
09.00 – 10.20 ч. ДМВ № 1- 19 /2 уреда/
10.20 – 10.30 ч. Почивка
10.30 – 11.50 ч. ДМВ № 20 - 38 /2 уреда/
11.50 – 12.00 ч. Почивка
12.00 – 13.20 ч. ДМВ № 39 – 57 /2уреда/
13.20 – 13.50 ч. Почивка
13.50 – 15.10 ч. ДМВ № 58 – 76 /2 уреда/
15.10 – 15.20 ч. Почивка
15.20 – 16.40 ч. ДМВ № 77 – 95 /2 уреда/
16.40 – 16.50 ч. Почивка
16.50 – 18.10 ч. ДМВ № 96 – 114 /2 уреда/
18.10 – 18.20 ч. Почивка
18.20 – 19.40 ч. ДМВ № 115 – 133 /2 уреда/
19.50 – 20.20 ч. Награждаване ДМВ

20 Юни 2015 г.
Събота
09.00 – 09.30 ч. Съдийска конференция ДСВ
Отборно и Индивидуален многобой
09.30 – 10.40 ч. ДСВ № 1-17 /2 уреда/
10.40 – 10.55 ч. Почивка
10.55 – 12.05 ч. ДСВ № 18-34 /2 уреда/
12.05 – 12.20 ч. Почивка
12.20 – 13.30 ч. ДСВ № 35-51 /2 уреда/
13.30 – 14.00ч. Откриване на първенството
14.00 – 15.10ч. ДСВ № 52- 68 /2 уреда/
15.10 – 15.20 ч. Почивка
15.20 – 16.30ч. ДСВ № 69 – 85 /2 уреда/
16.30 – 16.45 ч. Почивка
16.45 – 17.45 ч. ДСВ № 86– 99 /2 уреда/
18.00 – 18.30 ч. Награждаване ДСВ

21 Юни 2015 год.
Неделя
09.00 – 09.30 ч. Съдийска конференция - ДСВ Ансамбли
Жени - Отборно и Индивидуален многобой
09.00 – 09.30 ч. Официално загряване за 1-ва група по стартов номер
09.30 – 10.30 ч. ДСВ ансамбли - 1 група № 1 - № 9
10.30 – 11.00 ч. Официално загряване за 2-ра групапо стартов номер
11.00 – 12.00 ч. ДСВ ансамбли – 2 група № 10 - № 18
12.10 – 12.30 ч. Награждаване ДСВ ансамбли
12.30 - 13.00 ч. Почивка
13.00 – 14.05 ч. Жени № 1-15 /2 уреда/
14 05 – 14.15 ч. Почивка
14.15 – 15.20 ч. Жени № 16 -30 /2уреда/
15.20 – 15.30 ч. Почивка
15.30 – 16.35 ч. Жени № 31 – 43 /2 уреда/
16.45 – 17.15 ч. Награждаване Жени



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14326
Location: Варна

PostPosted: Mon Jun 15, 2015 12:51 pm    Post subject: Reply with quote

Стартов лист
18 Юни 2015 г. / Четвъртък/
Девойки младша възраст Ансамбъл


Група 1 /14.00 – 15.20 ч./
1 Левски Витоша
2 Левски Триадица
3 Елегант
4 Велбъжд
5 ЦСКА
6 Академик
7 Вива
8 Тракия Елит
9 Черноморец
10 Диляна Прима
11 Чар Дкс

Група 2 /15.50 – 17.10 ч./
12 Розова долина
13 Берое
14 Нюанс
15 Елит
16 Силвия
17 Дун. ЦСКА
18 Алегро 2
19 Грация Мебел Стил
20 Алегро
21 Етър Елит
22 Феникс 10

Стартов лист
19 Юни 2015 г./ Петък/
Девойки младша възраст Индивидуално Многобой


Група 1 /09.00 – 10.20 ч./
Без уред Обръч
1 Велина Николова Дун. ЦСКА
2 Катерини Влахова Левски Триадица
3 Диана Ацева Черноморец
4 Мия Симова Левски Триадица
5 Теодора Александрова Левски Триадица
6 Виолета Стоянова Феникс 10
7 Лора Васева Левски
8 Йордана Михайлова Алегро
9 Дебора Божидарова Академик
10 Биляна Малджиева Левски Витоша
11 Кристина Асенова Диляна
12 Мина Георгиева Левски
13 Тереза Янева Етър Елит
14 Никол Табакова Олимпия
15 Христина Желева Олимпия 74
16 Елеонора Йорданова Акро
17 Албена Стефанова Велбъжд
18 Моника Аклашева Левски Триадица
19 Илейн Николова Феникс 10

Група 2 /10.30 – 11.50 ч./
Без уред Обръч
20 Диана Тодорова Дун. ЦСКА
21 Мартина Димитрова Вип
22 Валери Петрова Левски Витоша
23 Анджела Кръстева Теа Денс
24 Петя Пачова Брилянт
25 Нина Близнакова Велбъжд
26 Катерина Баева Чар Дкс
27 Белослава Миланова Чар Дкс
28 Жени Бойчева Олимпия 74
29 Калина Кузева Диляна Прима
30 Елица Пенчева ЦСКА
31 Кристина Попова Розова долина
32 София Моллова Нюанс
33 Стефани Трифонова Диляна Прима
34 Валентина Николова Черноморец
35 Рая Великова Алегро
36 Ния Ганчева Славия
37 Мелиса Халил Елит
38 Здравка Крумова Академик

Група 3 /12.00 – 13.20 ч./
Без уред Обръч
39 Ромина Янева Чар Дкс
40 Симона Пеканова Диляна Прима
41 Габриела Иванова Елит
42 Диана Маркова ЦСКА
43 Ива Недева Грация Мебел Стил
44 Гергана Христова Берое
45 София Иванова Нюанс
46 Савина Велкова Теа Денс
47 Маглен Бурназка Велбъжд
48 Анелия Ковачева Амарант
49 Дара Симеонова Елит
50 Демира Мария Шопова Ритмика
51 Илияна Минчева Диляна
52 Петя Желева Импала
53 Снежана Колева Тракия Елит
54 Анита Цветанова Теа Денс
55 Христиана Ковачева Амарант
56 Йоана Стоянова Левски Триадица
57 Николета Бижева Розова долина

Група 4 /13.50 – 15.10 ч./
Без уред Обръч
58 Никол Илучева Розова долина
59 Биляна Николова Грация 2007
60 Анна Мария Маринова Левски Илиана
61 Никол Петрова Силвия
62 Моника Димова Грация Мебел Стил
63 Калина Дукова Академик
64 Микаела Брънзелова Теа Денс
65 Кристиана Кърнева Розова долина
66 Елица Ангелова Тракия Елит
67 Илинда Маркова Етър Елит
68 Емона Янчева Алегро
69 Николета Пенова Диляна Прима
70 Диана Порязова Левски Плюс
71 Анастасия Лукина Лазур
72 Дебора Кесова Черноморец
73 Александра Кънева Брилянт
74 Пламена Маринова Гълъбово
75 Християна Петрова Тракия
76 Александра Боева Черноморец

Група 5 /15.20 – 16.40 ч./
Без уред Обръч
77 Ива Дучева Силвия
78 Моника Илиева Левски
79 Виктория Берова Академик
80 Мирела Стоянова Академик
81 Ивайла Керемидарска Велбъжд
82 Симона Ристова Левски Илиана
83 Ясмин Петкова Етър Елит
84 Антоанета Николова Тракия
85 Петя Борисова Силвия
86 Мария Дамова Теа Денс
87 Саша Радованова Диляна Прима
88 Цветелина Миланова Акро
89 Марго Дралчева Чар Дкс
90 Лилия Николова Академик
91 Анита Денева Елит
92 Мария Лангарова Грация Мебел Стил
93 Даниела Хаджийска Левски Плюс
94 Мадлен Ризова Велбъжд
95 Илияна Дичева Силвия

Група 6 /16.50 – 18.10 ч./
Без уред Обръч
96 Стилияна Христова Светкавица
97 Памела Гъркова Тракия Елит
98 Велина Нанева Вип 99 Ванеса Николова Елегант
100 Марина Маринчева Олимпия 74
101 Елена Лисичкова Алегро
102 Памела Алексиева Левски Илиана
103 Мария-Антоанета Кършакова Берое
104 Десислава Георгиева Велбъжд
105 Катрин Попова Левски Триадица
106 Габриела Ванева Славия
107 Ева Атанасова Ритмика
108 Киара Кирилова Велбъжд
109 Яна Христова Славия
110 Елена Георгиева Велбъжд
111 Весела Илиева Акро
112 Василена Буланова Импала
113 Мария Карабаджакова Тракия
114 Дебора Стоянова Импала

Група 7 /18.20 – 19.40 ч./
Без уред Обръч
115 Татяна Георгиева Берое
116 Християна Минчева Диляна
117 Хави Мустафова Светкавица
118 Рая Тонозлиева Черноморец
119 Стефани Пеева Тракия Елит
120 Владислава Янева Алегро
121 Ана Георгиева Нюанс
122 Валентина Митева Ритмика
123 Антония Вучкова Велбъжд
124 Фиген Байрямова Импала
125 Юлиана Андреева Акро
126 Зорница Йеросалимова Алегро
127 Бранимира Петкова Елегант
128 Велислава Генова Диляна Прима
129 Стилиана Иванова Диляна Прима
130 Цветина Баръмова Феникс 10
131 Поля Дамянова Черноморец
132 Надежда Арбова Ритмика
133 Гергана Попова Грация 2007



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14326
Location: Варна

PostPosted: Mon Jun 15, 2015 1:17 pm    Post subject: Reply with quote

Стартов лист
20 Юни 2015 г. / Събота/
Девойки старша възраст Индивидуално Многобой


Група 1 /09.30 – 10.40 ч./
Топка Лента
1 Катрин Кирилова Левски Плюс
2 Ванеса Иванова Етър Елит
3 Виолета Ранкова Лазур
4 Симона Георгиева Диляна
5 Ралица Андреева Чар Дкс
6 Роксана Пуладин Левски
7 Кристина Горанова Елегант
8 Христина Хикова Левски Илиана
9 Анна-Мария Тарасова ЦСКА
10 Тея Илиева Славия
11 Симона Стоилова Велбъжд
12 Габриела Петрова Силвия
13 Ива Николова Славия
14 Велислава Върбанова Амарант
15 Елина Куртева Ритмика
16 Ивалена Панайотова Розова долина
17 Ирина Христова Розова долина

Група 2 /10.55 – 12.05 ч./
Топка Лента
18 Катрин Осенка Академик
19 Наталия Генова Тракия
20 Виктория Предова Левски Триадица
21 Савина Димитрова Велбъжд
22 Денислава Георгиева Грация Мебел Стил
23 Габриела Дюлгерова Левски
24 Ева Андреева Алегро
25 Ина Николова Олимпия
26 Надежда Захариева Феникс 10
27 Любов Стоянова Вип
28 Мария Стоинева Велбъжд
29 Дaяна Михайлова Елит
30 Ерика Енчева Левски Плюс
31 Мартина Колева Грация 2007
32 Камелия Кръстева Академик
33 Елена Борисова Левски Витоша
34 Катрин Янева Тракия

Група 3 /12.20 – 13.30 ч./
Топка Лента
35 Богомила Томова Брилянт
36 Катрин Георгиева Левски Витоша
37 Кристин Жекова Силвия
38 Рафиела Николова Велбъжд
39 Галиана Пировска Гълъбово
40 Любов Евтимова Славия
41 Синтия Божинова Елегант
42 Виктория Великова Грация Мебел Стил
43 Михаела Кънчева Черноморец
44 Ралица Петрова Ритмика
45 Виктория Михайлова ЦСКА
46 Виолета Миловска Анелия
47 Василена Тодорова Велбъжд
48 Петя Узунова Феникс 10
49 Галена Генова Грация Мебел Стил
50 Стефани Александрова Левски Илиана
51 Цветина Димитрова Алегро

Група 4 /14.00 – 15.10ч./
Топка Лента
52 Невена Шопова Ритмика
53 Мила Цветкова Диляна
54 Гергана Котларска Велбъжд
55 Йоана Енчева Етър Елит
56 Ваяна Скерлева Велбъжд
57 Бетина Невенова Левски
58 София Папукчиева Тракия Елит
59 Яна Ганчева Вип
60 Теодора Момчилова Гълъбово
61 Мари Иванова Импала
62 Василена Иванова Елегант
63 Станимира Симеонова Тракия Елит
64 Виктория Митрева Левски Витоша
65 Петя Стойкова Левски
66 Иванна Узунова Черноморец
67 Гергана Янева Тракия
68 Ели Бенкова Елегант

Група 5 /15.20 – 16.30ч./
Топка Лента
69 Алина Манолова Дун. ЦСКА
70 Маргарита Почеканова Грация Мебел Стил
71 Кандела Кокаль Чар Дкс
72 Ая Христова Дун. ЦСКА
73 Антония Николова Велбъжд
74 Ирена Цветанова Теа Денс
75 Радина Радева Силвия
76 Габриела Желязкова Черноморец
77 Виолета Михайлова Грация Мебел Стил
78 Александра Захариева Анелия
79 София Лилова ЦСКА
80 Михаела Василева Академик
81 Елеонора Балинова Чар Дкс
82 Екатерина Стойчева Диляна Прима
83 Деница Друмева Етър Елит
84 Стефани Касабова ЦСКА
85 Никол Пашова Вип

Група 6 /16.45 – 17.45 ч./
Топка Лента
86 Димитрина Ботева Тракия
87 Ралица Касабова ЦСКА
88 Дария Спирова Импала
89 Светослава Бояджиева Тракия
90 Анна Пастармаджиева Тракия
91 Евгения Димчева Силвия
92 Симона Овчарова Розова долина
93 Симона Йорданова ЦСКА
94 Ралица Йорданова Етър Елит
95 Анна Ованнисян Елегант
96 Карина Сомноева Левски Витоша
97 Илина Ганева Черноморец
98 Маргарита Везенкова Академик
99 Селина Тодорова Елит
100 Кристияна Ненова Грация Мебел Стил



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14326
Location: Варна

PostPosted: Mon Jun 15, 2015 1:24 pm    Post subject: Reply with quote

Стартов лист
21 Юни 2015 г. /Неделя/
Девойки старша възраст Ансамбъл Многобой


Група 1 /09.30 – 10.30 ч./
1 Левски Витоша
2 Вива
3 Черноморец
4 Велбъжд
5 Елегант
6 ЦСКА
7 Ритмика
8 Дун. ЦСКА
9 Алегро

Група 2 /11.00 – 12.00 ч./
10 Мик Гергана
11 Етър Елит
12 Тракия
13 Вип
14 Елит
15 Силвия
16 Левски
17 Велбъжд 2
18 Грация Мебел Стил
19 Олимпик


Стартов лист
21 Юни 2015 г. /Неделя/
Жени Индивидуално Многобой


Група 1 /13.00 – 14.05 ч./
Обръч Топка
1 Илияна Семерджиева Импала
2 Ванеса Хаджирезааголи Грация Мебел Стил
3 Мелани Вутова Левски Плюс
4 Лилия Ангелчова Диляна Прима
5 Мартина Коцева Диляна Прима
6 Елина Стоянова Чар Дкс
7 Денислава Начева Етър Елит
8 Елмира Камушева Етър Елит
9 Ева Балева Черноморец
10 Елена Филипова Черноморец
11 Стела Богданова Левски Витоша
12 Соня Лазарова Грация Мебел Стил
13 Патриция Лонг Силвия
14 Ралица Кандова Левски Триадица
15 Дилиана Спасова Феникс 10

Група 2 /14.15 – 15.20 ч./
Обръч Топка
16 Ивелина Вълкова Силвия
17 Биляна Проданова ЦСКА
18 Анелия Даскалова ЦСКА
19 Елена Делева Диляна Прима
20 Василена Иванова Олимпия
21 Мария Станчева Ритмика
22 Гергана Василева Феникс 10
23 Лили Бандова Диляна
24 Мария Георгиева Елегант
25 Мирослава Александрова Велбъжд
26 Виктория Петрова ЦСКА
27 Микаела Ячева Тракия
28 Диана Димитрова Грация Мебел Стил
29 Николина Николова Елегант
30 Симона Аврамова Алегро

Група 3 /15.30 – 16.35 ч./
Обръч Топка
31 Аксения Тодорова Етър Елит
32 Ганка Иванова Елегант
33 Стоянка Арабаджийска Тракия
34 Ралица Йорданова Велбъжд
35 Виолета Маргаритова Черноморец
36 Ива Стойчева Етър Елит
37 Соня Владимирова Олимпик
38 Деница Христова Чар Дкс
39 Виктория Христова Берое
40 Лилия Радуканова Левски Триадица
41 Деница Велевска Тракия



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nickol_23



Joined: 02 Jun 2015
Posts: 3

PostPosted: Wed Jun 24, 2015 6:54 pm    Post subject: Reply with quote

Имате ли протоколите за ДМВ?


Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14326
Location: Варна

PostPosted: Tue Jun 30, 2015 12:07 am    Post subject: Reply with quote

ПРОТОКОЛ
http://www.fbgr.org/images/Pages/dokum/protokol_dp_b_kategoria_2015%201.pdf



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database