RSGBUL Forum Index
Log in Register FAQ Memberlist Search RSGBUL Forum Index

ДП ДЕЦА до 10 год. А и Б кат. 02-05.07.2015
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14292
Location: Варна

PostPosted: Mon Jun 15, 2015 12:28 pm    Post subject: ДП ДЕЦА до 10 год. А и Б кат. 02-05.07.2015 Reply with quote

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО КАТЕГОРИЯ А и Б ДЕЦА ДО 10 г.
02-05.07.2015 г.
К.К. КАМЧИЯ



Главен съдия Мария Гигова
Главен секретар Ели Докузанова
СУПЕРВАЙЗЕРИ:
Силвия Стойнева
Антоанета Терзиева
Росина Атанасова
Даниела Велчева

П Р О Г Р А М А

02 ЮЛИ 2015 г. ЧЕТВЪРТЪК
08.00 – 13.30ч. Тренировки
12.00 – 13.00ч. Проверка на документи /залата/
12.30 – 13.30ч. Техническа и Съдийска конференция
Деца ансамбли Б категория – 2 изигравания
13.40 – 14.00ч. ОТКРИВАНЕ
14.00 – 14.30ч. Загряване с музика по стартов номер 1ва група
14.30 – 15.30ч. ДЕЦА АНСАМБЛИ Б 1 група №1-№12
15.30 – 16.00ч. Загряване с музика по стартов номер 2ра група
16.00 – 17.05ч. ДЕЦА АНСАМБЛИ Б 2 група №13-№25
17.05 – 17.35ч. Загряване с музика по стартов номер 3та група
17.35 – 18.35ч. ДЕЦА АНСАМБЛИ Б 3 група №26-№38
18.40 – 19.00ч. Награждаване деца ансамбли Б категория

03 ЮЛИ 2015 г. ПЕТЪК
09.00 – 09.30ч. Съдийска конференция
Деца индивидуално Б категория
09.30 – 10.30ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №1-15 /2 уреда/
10.30 – 10.50ч. Почивка
10.50 – 11.50ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №16-30 /2 уреда/
11.50 – 12.30ч. Почивка
12.30 – 13.30ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №31-45 /2 уреда/
13.30 – 13.50ч. Обедна почивка
13.50 – 15.00ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №45-60 /2 уреда/
15.00 – 15.20ч. Почивка
15.20 – 16.40ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №61 – 75 /2 уреда/
16.40 – 17.00ч. Почивка
17.00 – 18.10ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №76 – 92 /2 уреда/
18.20 – 18.50ч. Награждаване Деца индивидуално Б категория

04 ЮЛИ 2015 г. СЪБОТА
09.00 – 09.30ч. Съдийска конференция
Деца индивидуално А категория
09.30 – 10.40ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №1-16/2 уреда/
10.40 – 11.00ч. Почивка
11.00 – 12.10ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №17-32 /2 уреда/
12.10 – 12.30ч. Почивка
12.30 – 13.40ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №33-48 /2 уреда/
13.40 – 14.20ч. Обедна почивка
14.20 – 15.30ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №49-67 /2 уреда/
15.30 – 15.50ч. Почивка
15.50 – 17.00ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №68 – 84 /2 уреда/
17.00 – 17.20ч. Почивка
17.20 – 18.30ч. ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО №85 – 100 /2 уреда/
18.40 – 19.00ч. Награждаване Деца индивидуално А категория

05 ЮЛИ 2015 г. НЕДЕЛЯ
09.00 – 09.30ч. Съдийска конференция
Деца ансамбли и Финали индивидуално А категория
09.30. – 10.00ч. Загряване с музика по стартов номер 1ва група
10.00 – 10.50ч. ДЕЦА АНСАМБЛИ А 1 група №1-№12
10.50 – 11.20ч. Загряване с музика по стартов номер 2ра група
11.20 – 12.00ч. ДЕЦА АНСАМБЛИ Б 2 група №13-№24
12.00 – 12.20ч. Почивка
12.20 – 13.00ч. ДЕЦА ФИНАЛИ - БЕЗ УРЕД И ВЪЖЕ
13.00 – 13.45ч. Награждаване деца ансамбли и финали А категория



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14292
Location: Варна

PostPosted: Mon Jun 22, 2015 6:16 pm    Post subject: Reply with quote

Стартов лист
Деца Ансамбъл „Б”кат.
02.07.2015г.


Група 1 №1 – 12 /14.30 – 15.30ч./
Изпълнение 1 Изпълнение 2
1 Анелия
2 Силвия
3 Чар Дкс
4 Елегант
5 Феникс 10
6 Теа Денс
7 Левски Витоша
8 Левски
9 Дун. ЦСКА
10 Тракия Елит
11 Академик
12 Етър Елит

Група 2 №13 – 25 /16.00 – 17.05ч./
Изпълнение 1 Изпълнение 2
13 Тракия
14 Амарант
15 Тракия
16 Левски Триадица
17 Тракия
18 Левски Триадица
19 Грация 2007
20 Дун. ЦСКА
21 Левски Илиана
22 Чар Дкс
23 ЦСКА
24 Вип
25 Черноморец

Група 3 №26 – 37 /17.35 – 18.35ч./
Изпълнение 1 Изпълнение 2
26 Олимпия 74
27 Албена
28 Левски Плюс
29 Надежда
30 Левски
31 Си Ви Спорт
32 Вива
33 Академик
34 Елит
35 Алегро
36 Нюанс
37 Импала

Стартов лист
03.07.2015г. /петък/
Деца Индивидуално Многобой „Б”кат.


Група 1 №1-15 /09.30 – 10.30ч./
Без уред Въже
1 Виктория Василева Диляна Прима
2 Мариела Керезова Тракия
3 Димитра Гилова Ритмика
4 Моника Анастасова Акро
5 Ивана Христова Албена
6 Яна Пенева Академик
7 Стела Милкова Гълъбово
8 Калина Кирова Славия 13
9 София Чалакова Олимпия 74
10 Полина Запрянова Дун. ЦСКА
11 Дария Капсъзова Академик
12 Александра Мутафчиева Грация 2007
13 Савина Ковачева Левски Плюс
14 Василена Димитрова Светкавица
15 Никол Сабриева Акро

Група 2 №16-30 /10.50 – 11.50ч./
Без уред Въже
16 Белослава Кенова Велбъжд
17 Рада Куатли Левски Триадица
18 Десислава Стефанова Нюанс
19 Елеонора Доганова Ритмика
20 Йоана Младенова Олимпия 74
21 Алесиа Любомирова Дун. ЦСКА
22 Мари Михайлова Левски Триадица
23 Катерина Куртева Грация Мебел Стил
24 Дария Войнова Академик
25 Даниела Динева Черноморец
26 Полина Коларова Тракия Елит
27 Сюзан Христова Импала
28 Анабел Лазарова Феникс 10
29 Гроздана Патронска Левски
30 Анастасия Станкова Гълъбово

Група 3 №31-45 /12.30 – 13.30ч./
Без уред Въже
31 Пламена Савова Диляна
32 Стефани Иванова Олимпия 74
33 Светла Габровска Грация 2007
34 Ерин Сабриева Акро
35 Йоанна Симеонова Левски Плюс
36 Александра Близнакова Левски Илиана
37 Васиана Тодорова Дун. ЦСКА
38 Клаудия Стефанова Велбъжд
39 Елиз Наимова Тракия Елит
40 Катерина Иванова Гълъбово
41 Симона Пеева Импала
42 Рая Банчева Берое
43 Ванеса Кочева Етър Елит
44 Кристина Кърчева Олимпия
45 Виктория Енева Грация 2007

Група 4 №45-60 /13.50 – 15.00ч./
Без уред Въже
46 Ива Виткинова Нюанс
47 Дара Христова Дун. ЦСКА
48 Даниела Петрова Грация 2007
49 Анна Лалова Елегант
50 Симона Тодорова Перла
51 Ася Димитрова Диляна Прима
52 Мирела Николова Чар Дкс
53 Симона Иванова Грация 2007
54 Даяна Райчова Олимпик
55 Виктория Ованнисян Елегант
56 Виктория Милчева Дун. ЦСКА
57 Мария Кичекова Вива
58 Алексндра Василева Левски
59 Александра Десиславова Академик
60 Ева Йорданова Дун. ЦСКА

Група 5 №61 – 75 /15.20 – 16.40ч./
Без уред Въже
61 Александра Георгиева Силвия
62 Теодора Неделчева Амарант
63 Алина Коломиец Черноморец
64 Виктория Сахатчиева Олимпия
65 Антоанета Иванова Олимпия 74
66 Радена Цанева Албена
67 Александра Цачева Елегант
68 Нора Атанасова Чар Дкс
69 Анелия Йочкова Тракия
70 Никол Чапова Левски Триадица
71 Анастасия Стефанова Грация Мебел Стил
72 Александра Александрова Олимпик
73 Калина Христова Силвия
74 Симона Симеонова Чар Дкс
75 Рени Стаменова Светкавица

Група 6 №76 – 90 /17.00 – 18.10ч./
Без уред Въже
76 Александра Христова Левски
77 Марина Йолова Теа Денс
78 Дженика Христова Силвия
79 Симона Стоилова Теа Денс
80 Виктория Вълчева Чар Дкс
81 Александра Алексиева Славия 13
82 Дара Кръстева Теа Денс
83 Теодора Димитрова Нюанс
84 Гергана Чомашка Тракия
85 Инес Илиева Черноморец
86 Теменужка Никифорова Дун. ЦСКА
87 Кристияна Тенева Силвия
88 Кристина Марковска Славия 13
89 Яна Мария Димитрова Левски
90 Виктория Пандурова Левски Илиана

Стартов лист
Деца Индивидуално Многобой „А”кат.
04.07.2015г. /събота/


Група 1 №1-16 /09.30 – 10.40ч./
Без уред Въже
1 Лора Филипова Брилянт
2 Моника Генова Олимпия 74
3 Ема Марашлян Академик
4 Десислава Галионова Левски
5 София Тамакярска Левски
6 София Иванова Левски Илиана
7 Михаела Дюлгерова Левски Витоша
8 Аделина Загорова Импала
9 Благовеста Джендова Славия
10 Анелия Личева Тракия
11 Стиляна Николова Етър Елит
12 Силвия Иванова Тракия
13 Миа Йорданова Левски Плюс
14 Михаела Калчева Брилянт
15 Мила Янакиева Левски Триадица
16 Вяра Манева Импала


Група 2 №17-32 /11.00 – 12.10ч./
Без уред Въже
17 Дарина Митрева Левски Плюс
18 Ваня Бутилова Тракия
19 Анастасия Йосифова Левски Илиана
20 Мина Сапаревска Академик
21 Симона Русева Грация Мебел Стил
22 Мартина Тасева Велбъжд
23 Елена Петрова Елит
24 Ивайла Дафчева Тракия Елит
25 Маноела Кинчева Черноморец
26 Теодора Банева Левски Илиана
27 Магдалена Милевска Олимпия 74
28 Анелия Войцехович Академик
29 Лияна Кумчева Брилянт
30 Йоана Антонова Левски Триадица
31 Теодора Събева Черноморец
32 Божана Монева Акро

Група 3 №33-48 /12.30 – 13.40ч./
Без уред Въже
33 Лъчезара Георгиева Черноморец
34 Мариела Чалъкова Тракия
35 Паола Георгиева Импала
36 Гергана Синапова Диляна Прима
37 Неделина Неделчева Розова долина
38 Калина Петрова Чар Дкс
39 Маргарита Василева Славия 13
40 Карина Димитрова Славия
41 Анелия Желязкова Олимпия
42 Мария Накова Акро
43 Цветомира Тодорова Велбъжд
44 Йоана Митева Берое
45 Лорена Халачева Левски Илиана
46 Марина Дошева Тракия
47 Мира Пашова Етър Елит
48 Йоана Добрева Розова долина

Група 4 №49-67 /14.20 – 15.30ч./
Без уред Въже
49 Катрин Тасева ЦСКА
50 Велизара Бакърджиева Брилянт
51 Гаяне Погосян Етър Елит
52 Камелия Ослиева Импала
53 Кристияна Дойчева Академик
54 Нелина Турлакова Алегро
55 Цветослава Сандева Елит
56 Валентина Кънчева Черноморец
57 Вивиан Христова Чар Дкс
58 Дорина Иванчева Славия 13
59 Валентина Георгиева Теа Денс
60 Рая Сръндева Олимпик
61 Адрияна Миронова Академик
62 Яна Стайкова Академик
63 Денислава Сомноева Левски Витоша
64 Йоана Дончева Етър Елит
65 Мартина Илиева Левски Триадица
66 Ивон Агова Тракия
67 Христомира Чингизова Елит


Група 5 №68 – 84 /15.50 – 17.00ч./
Без уред Въже
68 Даяна Димитрова Велбъжд
69 Ивелина Герева Тракия Елит
70 Симона Стойчева Етър Елит
71 Росена Николова Левски Илиана
72 Теодора Славова Розова долина
73 Михаела Александрова Олимпик
74 Ивайла Пачова Импала
75 Никол Калайджиева Алегро
76 Ева Брезалиева Олимпия
77 Ева Тодорова Славия 13
78 Гергана Стефанова Алегро
79 Евелина Бибова Славия 13
80 Виктория Пенева Импала
81 Емона Ценова Левски
82 Рая Тодорова Славия 13
83 Габриела Койчева Розова долина
84 София Кузова Грация Мебел Стил

Група 6 №85 – 102 /17.20 – 18.30ч./
Без уред Въже
85 Ана-Мария Папазова Левски Илиана
86 Тина Янева Черноморец
87 Рамона Златева Елит
88 Яница Иванова Розова долина
89 Адриана Ангелова Левски Триадица
90 Ивелина Иванова Тракия
91 Анна Божилова ЦСКА
92 Ивайла Александрова Велбъжд
93 Дарена Маевска Левски Плюс
94 Магдалена Горничева Левски Илиана
95 Стефани Касабова Алегро
96 Симона Берова ЦСКА
97 Антония Маринова Грация Мебел Стил
98 Теодора Ковачева Грация Мебел Стил
99 Виктория Цветкова Левски Плюс
100 Йоана Караджилова Левски Плюс
101 Елена Гегова ЦСКА
102 Мишел Иванова Велбъжд

Стартов лист
Деца Ансамбъл “A”кат.
05 .07. 2015 г. /неделя/


1 група №1-№12 /10.00 – 10.50ч./
Изпълнение 1 Изпълнение 2
1 Левски Илиана
2 Анелия
3 Чар Дкс
4 Левски
5 ЦСКА 1
6 ЦСКА 2
7 Славия 13
8 Тракия 3
9 Тракия 1
10 Черноморец
11 Академик
12 Левски Плюс

2 група №13-№24 / 11.20 – 12.00ч./
Изпълнение 1 Изпълнение 2
13 Елит
14 Етър Елит
15 Тракия 2
16 Велбъжд
17 Надежда
18 Алегро
19 Брилянт
20 Левски Триадица
21 Импала
22 Розова долина



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pibaec



Joined: 21 Jun 2012
Posts: 85

PostPosted: Mon Jun 22, 2015 10:47 pm    Post subject: Reply with quote

Благодаря много за списъците!!! :wors: :wors: :wors:


Back to top
View user's profile Send private message
piny



Joined: 21 Oct 2011
Posts: 86

PostPosted: Sat Jul 04, 2015 4:13 pm    Post subject: Reply with quote

Има ли резултати?


Back to top
View user's profile Send private message
ED



Joined: 26 Feb 2015
Posts: 21

PostPosted: Sun Jul 05, 2015 8:22 pm    Post subject: Reply with quote

Класиране

Деца Ансамбъл „А”

No Име I II Тотал
1 Левски Триадица 10.000 9.983 19.983
2 Левски Илиана 10.383 9.333 19.716
3 Тракия 1 9.050 9.383 18.433
4 Славия 13 9.100 9.167 18.267
5 Алегро 9.250 8.917 18.167
6 Левски Плюс 8.350 8.100 16.450
7 Академик 1 8.367 7.700 16.067
8 Импала 7.883 7.867 15.750
9 Чар Дкс 6.683 7.750 14.433
10 Тракия 3 7.167 7.200 14.367
11 Левски 6.517 7.600 14.117
12 Елит 7.150 6.817 13.967
13 Брилянт 6.383 7.383 13.766
14 Черноморец 6.333 7.350 13.683
15 Розова долина 6.067 7.567 13.634
16 Велбъжд 6.783 5.983 12.766
17 ЦСКА 1 6.950 5.567 12.517
18 Академик 2 6.117 6.150 12.267
19 Анелия 6.067 5.983 12.050
20 Етър Елит 5.533 5.433 10.966
21 ЦСКА 2 4.433 5.717 10.150
22 Надежда 2.950 2.933 5.883

Тракия 2 6.217 5.350 11.567


Класиране

Деца Индивидуално Финали

Без уред

No Име Клуб Тотал
1 Божана Монева Акро 10.300
2 Мишел Иванова Велбъжд 10.150
2 Стиляна Николова Етър Елит 10.150
4 Мила Янакиева Левски Триадица 10.050
5 Магдалена Горничева Левски Илиана 10.000
6 Валентина Георгиева Теа Денс 9.950
7 София Кузова Грация Мебел Стил 9.900
8 Калина Петрова Чар Дкс 9.800


Въже

No Име Клуб Тотал
1 Стиляна Николова Етър Елит 10.600
2 Ева Брезалиева Олимпия 10.100
3 Магдалена Горничева Левски Илиана 10.050
4 София Иванова Левски Илиана 9.550
5 Мишел Иванова Велбъжд 9.050
5 Анелия Желязкова Олимпия 9.050
7 Маргарита Василева Славия 13 8.750
8 София Кузова Грация Мебел Стил 7.950


Back to top
View user's profile Send private message
ED



Joined: 26 Feb 2015
Posts: 21

PostPosted: Sun Jul 05, 2015 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

http://narodensport.eu/wp-content/uploads/2015/07/26.jpg


Back to top
View user's profile Send private message
ED



Joined: 26 Feb 2015
Posts: 21

PostPosted: Sun Jul 05, 2015 8:34 pm    Post subject: Reply with quote

http://narodensport.eu/wp-content/uploads/2015/07/33.jpg


Back to top
View user's profile Send private message
ED



Joined: 26 Feb 2015
Posts: 21

PostPosted: Sun Jul 05, 2015 8:36 pm    Post subject: Reply with quote

http://narodensport.eu/wp-content/uploads/2015/07/42.jpg


Back to top
View user's profile Send private message
piny



Joined: 21 Oct 2011
Posts: 86

PostPosted: Sun Jul 05, 2015 9:06 pm    Post subject: Reply with quote

Благодаря


Back to top
View user's profile Send private message
Veneta A
Site Admin


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 14292
Location: Варна

PostPosted: Sun Jul 05, 2015 10:35 pm    Post subject: Reply with quote

ED благодаря много!

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДЕЦА „А“ и „Б“ категория- КАМЧИЯ

Санаторно-оздравителен комплекс "Камчия"стана арена на грацията и красотата. В него се провеждат два турнира от календара на БФХГ .
От 02 до 05 юли 2015 год. се проведе ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДЕЦА „А“ и „Б“ категория организирано от Българската федерация по художествена гимнастика , с подкрепата на Санаторно - оздравителен комплекс „Камчия“ и клуба домакин КХГ „Грация мебел стил“.
В Държавния шампионат от спортния календар на БФХГ , взеха участие 46 отбора от цялата страна.
На 02.07. се проведе състезанието при ансамблите "Б" категория. Шампионки станаха децата на "Левски" - 1-ви отбор , среброто спечели ансамбълът на "Силвия"Варна , а бронзът - "Чар ДКС" втори отбор -Варна.
На без уред при децата първа стана Нора Атанасова от"Чар ДКС "Варна , втора Калина Христова от "Силвия "Варна , а трета Дара Кръстева от "Теа Денс" - гр.Елин Пелин.
На въже златен медал спечели Виктория Сахатчиева от "Олимпия"Бургас , сребърен - Александра Мутафчиева от "Грация 2007"Варна , а бронз Александра Георгиева от"Силвия"Варна.
Отборно при децата "Б " категория първата осмица оформиха :
1. "Олимпия"-1-ви отбор - Бургас
2."Силвия"-1-ви отбор -Варна
3. "Грация 2007"-1-ви отбор -Варна
4."Силвия"-2-ри отбор -Варна
5."Академик"-1-ви отбор - София
6."Теа Денс"-1-ви отбор -гр.Елин Пелин
7."Чар ДКС"1-ви отбор -Варна
8."Левски"2-ри отбор -София


Отборно при децата "А" категория е в следното класиране:
1."Левски Илиана"-1-ви отбор -София
2."Олимпия"-1-ви отбор- Бургас
3. "Грация Мебел стил "-1-ви отбор- Варна
4."Левски Триадица" - 1-ви отбор-София
5."Етър Елит "- 1-ви отбор - Велико Търново
6."Академик"-1-ви отбор -София
7."Акро" -1-ви отбор -Русе
8."Велбъжд"-1-ви отбор -Кюстендил

В индивидуалния многобой при деца "А" категория класирането в първата осмица е следното:
1. Стиляна Николова -"Етър Елит"Велико Търново
2. Магдалена Горничева -"Левски Илиана"-София
3. Мишел Иванова -"Велбъжд"Кюстендил
4.Ева Брезалиева -"Олимпия"Бургас
5.София Иванова - "Левски Илиана"-София
6.София Кузова -"Грация Мебел стил"-Варна
7.Божана Монева -"Акро"-Русе
8.Мила Янакиева -"Левски Триадица"-София

Деца "А"категория -ансамбли
1."Левски Триадица"-София
2."Левски Илиана"-София
3 "Тракия"-Пловдив
4."Славия"-София
5."Алегро"-Търговище
6."Левски Плюс"-София
7."Академик"-София
8."Импала"-Стара Загора

Без уред "А"категория финал
1.Божана Монева -"Акро"Русе
2.Мишел Иванова-"Велбъжд"- Кюстендил
3. Стиляна Николова -"Етър Елит"- Велико Търново

Въже
1. Стиляна Николова -"Етър Елит"-Велико Търново
2. Ева Брезалива- "Олимпия" Бургас
3. Магдалена Горничева -"Левски Илиана " -София

Дублиращият национален ансмабъл при жените показа демонстративно своите съчетания



_________________
Моля, не копирайте материалите от този форум на други места. Уважавайте труда на всеки един. Ако този човек желае, сам ще ги помести на други места.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    RSGBUL Forum Index » Архив на състезания и резултати 2015 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database